Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy utólag szégyelltétek az exeteket?

Figyelt kérdés
Vagy magatokat szégyelltétek miatta? Miért?
2014. jan. 2. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt hogy megundorodtam és látni se akartam és nem is akarom. És kérdeztem utána magamtól hogy lehettem én ilyen hülye hogy őt szerettem ?!
2014. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

Soha.

olyan volt h megkérdőjeleztem az épelméjűségemet, h vele kezdtem, de szégyellni soha

2014. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Nagyon kiábrándultam belőle, és utólag szégyelltem magam, hogy mit ettem rajta...
2014. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1x volt ilyen, hülye voltam és kezdő nem hittem az embereknek akik mind megmondták h mekkora paraszt a lány mármint a viselkedése legfőképp. Aztán rájöttem h tényleg az volt és végiggondoltam h míg együtt voltunk milyen sokszor nézhettek rám hülyén az emberek.

De akkor vak voltam és szerelmes.

2014. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Igen. Szégyenlem magam hogy olyan naív voltam, hogy vele kezdtem, miközben végig tudtam ezt. Nagyon gyűlölöm már őt.
2014. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Egytől egyik mindet szégyelltem utólag. Néha már a kapcsolat közben is mert egyik se volt valami helyes, sőt.. Sokszor éreztem úgy az utcán sétálgatva, hogy megszólnak miatta. Vagy én voltam a nevetség tárgya?? Ki tudja. De neki csipőficama volt egy kicsit látszott és szerintem azt nézték. A többivel nem volt ilyen gond.
2014. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem csak 1 exem van. Vele 16 évesen jöttem össze. Akkoriban nagyon befolyásolható voltam, és ő ezt ki is használta. Undorító alak. És sajnos én ezt nem vettem észre, 30 éves most és most akadt 9 év után a barátnője és az anyja ezt nagyon nagy csodaként éli meg, boldog boldogtalannak dicsekszik vele.

Szégyellem, hogy valaha is közöm volt hozzá. Jó politikus lett volna belőle, gerinctelen, hazug ember.

2014. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:

Nem igazán, nyilván voltak hibáik ahogy nekem is, volt akivel nem szépen válunk el és maradt bennem tüske, de egyiket sem szégyenlem.

26F

2014. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!