Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mit reagálnátok ha...

Lányok! Mit reagálnátok ha csak úgy megcsókolnának titeket?

Figyelt kérdés
Visszacsókolnátok, vagy egyszerűen hátrahőkölnétek, vagy mit csinálnátok?

2014. okt. 24. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gondolom először ledermednék. Aztán, ha kedvelem visszacsókolok, ha nem, akkor leállítom. + attól is függ, mennyi tapasztalata van a lánynak^_^
2014. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Legelső pillanatban ledöbbennék, az biztos. Utána meg, hogy visszacsókolok-e vagy ellököm magamtól, az attól függ, hogy mennyire vonzódom/mennyire érzem magam közel az illetőhöz. :)
2014. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Tőlem úgynevezett orto-klorobenzilidén-malononitril-gázból kapnál a pofidba egy egy jó nagy adagot, de azonnal.

Nem örülnél neki.

2014. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
#3 ez nagy volt :DDDDDDD
2014. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Ráadásul az se mindegy , hogy ki csókól meg. Mert ha egy durva, agyilag zokni akkor leàllítom. De ez nem csak a személytől, a helytől, az ídőtől és a kedvtől is függ. A hangulat nagyon sok szerepet játszik! Eldöntheti a reakciót is!
2014. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja, amit én írtam, az természetesen abban az esetben áll, hogyha azért ismerem is az illetőt, aki csak úgy megcsókol. Ha arról van szó, hogy egy tök idegen pasi jön oda és kap le, akkor iszonyatosan meglepődnék (meg is ijednék), és tuti leállítanám, mert ez abszolút nonszensz.
2014. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért pofon jár.
2014. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Meg is ütnélek:D Na de most komolyan, ez arcátlanság ilyen közel bemenni a személyes szférámba, akár akaratom ellenére is, ha jó pasi vagy, akkor sem lennék elnéző;ez a lesből csókolás elég sunyi dolog, és nem fer, mert a másik nincsen rá felkészülve. Ilyet csak akkor szabad, ha látod, hogy a másik fél is akarja.
2014. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Idegent elloknek, barmilyen jo pasi is. Aki igy odamegy csajokhoz smarolni, az nekem nem kell. Ha olyan a kedvem akkor meg is pofozom, de minimum uvoltenek vele.
2014. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
63%
Én vagy lecsapnálak, mint a cölöpöt vagy kihívnám neked a rohammentőt kényszerzubbonnyal és ebola karanténbe záratnálak.
2014. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!