Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lány ismerősöm pasiját...

Egy lány ismerősöm pasiját megtaláltam az interneten egy meleg ismerkedős oldalon. Hogyan kéne ezt elmondanom a lánynak úgy, hogy rólam nem tudják hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez gusztustalan dolog, mármint, hogy barátnőt tart, de azért kéne neki más is...

2014. okt. 25. 22:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Az utóbbi válaszolóknak van igazuk. Egyáltalán nem undorító dolog ez a felvetés. Viszont itt valóban többféle helyzet állhat a háttérben.


- Lehetséges, hogy valaki rosszakaratból regisztrálta fel a srác képét.

- Azonban az is lehetséges, hogy valóban kalandozni akar srácokkal. A lánynak pedig mindenképpen tudnia kéne erről.


Én úgy gondolom, hogy valamennyire mindenképpen jó lenne utánajárni. De valóban nem jó csak így vaktában beleszólni és még le is buktatni magadat. Bár hozzáteszem, hogy neked nem lenne mit szégyellned. ;-)

Az anonim levél nem lenne rossz ötlet, de nem tudsz semmit. Én azt mondanám, hogy a srácnak kéne álnévvel és másik profillal írni. Esetleg kamuból ismerkedni vele. Abból már talán kiszűrhető valami. Esetleg elszólhatja magát, hogy van egy barátnője. Onnantól kezdve rajtad áll, hogy ezzel mit kezdesz.

2014. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Minek ez a sok hazugság?

Egyszerűen ültesd le a gyereket a gép elé,dobd elé az oldalt és kérdezd meg ehhez mit szól?

A bizalom fontos!A lány meg addig ne tudjon semmit,még ki nem derül,valóban a srác regisztrálta magát.

Segítened kell,hiszen ha ez igaz a csaj be van csapva

vagy esetleg tud róla akkor más a helyzet.Az meg hogy rólad mi derül ki jelen esetben senkit sem érdekel.

2014. okt. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lexa99 :) válasza:
89%
Szerintem, először kérdezd meg a fiút, hogy mi a fene van, aztán ha megmagyarázza akkor oké, de ha azt látod, hogy nem egyértelmű,kibúvó válaszokat ad, akkor azonnal szólj a lánynak. A lány helyében mindenki szeretné tudni, tökmindegy kitől tudja meg!
2014. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Én névtelenül elküldeném a barátnödnek a pasi meleg profiljának képét
2014. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én egyáltalán nem ítélem el se a melegeket se a feketéket se a leszbikusokat. És szerintem nagyon jót teszel azzal ha elmondod neki szépen , finoman , hogy mi a szitu mert joga van tudni!!!
2015. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!