Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? (autós...

Ez mit jelenthet? (autós forgalmi vizsga)

Figyelt kérdés

Most volt a forgalmi vizsgám, átmentem.

Az zavar, vagyis nem értem, hogy mikor visszaértünk vizsga után és megálltunk, a vizsgabiztos kérte, hogy szálljak ki az autóból. Kiszálltam, ő meg az oktató bent maradtak, majd pár perc múlva szólt az oktató, hogy üljek vissza.

A vizsgabiztos gratulált, mondta, hogy átmentem, de még elmondott pár dolgot, hogy mire figyeljek jobban máskor, mi nem volt 100%-os. Majd elment.


Miért kellett kiszállnom a kocsiból, mit kellett megbeszélni?

Ott döntötték el, hogy átmegyek-e vagy sem? (első vizsga volt)

Ha ott döntötték el, akkor azt, hogy átmentem annak vehetem, hogy az oktató bírt engem (mivel a vizsgabiztos rádumálásában nagy szerepe lehetett) és nem akarta, hogy megszivasson a VB, vagy annak, hogy a töke ki volt velem és inkább menjek át, csak ne jöjjek vezetni?


2014. okt. 26. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is erről beszélhettek

amikor én vizsgáztam nem szállítottak ki, ott megmondta a vizsgabiztos, hogy mire figyeljek jobban és kész

nem értem különben, hogyha eről is volt szó, miért ne hallhattad volna...

2014. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nalam is ugyan ez volt. Mondjuk én le is fizettem a őket szal én sem értem.
2014. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, nekem azonnal megmondta, és nem fizettem le. :D
2014. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!