Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kérjek karácsonyra ha nem...

Lira0803 kérdése:

Mit kérjek karácsonyra ha nem akarok rossz dolgokat kapni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat ami belefér a keretbe. Ha 160,000-ért akarsz egy Iphon 5-t de a szüleidnek csak 50,000ft-ja van rád, de nem tudnak lebeszélni róla, akkor nyilván ők fognak kitalálni valamit. Beszéljétek meg, hogy mit kérsz.
2014. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pénzt
2014. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még ott tartok, hogy a karácsony a szeretetről szól, nem a drága ajándékokról...

Egy kis személyes kézzel készített ajándék, nagy vacsi a családdal, közös filmezés. Nem méregdrága általában holt fölösleges vackok...

2014. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én igazából 1 dolgot kértem karácsonyra. Egy csomagot a kedvenc cukromból 1 kg-os kiszerelésben. Ez elég drága, 1000Ft de nagyon szeretem. Ezt igazából úgy az egész családtól szeretném. Mondjuk nekem másra így nagyon belegondolva sincs szükségem. Van egy régi, de jó kis gépem, működő mobilom és egy gitárom. Szóval nem is tudnák mit kérni :) Azzal már nagyobb gondban vagyok hogy ajándék ötletem is kevés van, pedig nemsokára már be kell szerezni :/

16/F

2014. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én könyveket szoktam. Vegyenek egy jó könyvet (interneten van egy olcsó angol webshop), aztán le van tudva. 2000 forintból csináltak nekem egy jó napot.
2014. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kecskét vagy bojlert.
2015. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!