Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya lennék csak mert...

Rossz anya lennék csak mert nő is akarok lenni?

Figyelt kérdés
2hónapos a fiam, eddig vele aludta, de vettünk légzésfigyelős bébiőrt és gondoltam vissza megyek a férjem mellé.úgy gondolom hogy ez jó lenne mindenkinek, sőt talán a pici is jobban aludna hisz ha mászkálok (recseg picit a padló), ha forgolódok (az ágy is recseg) a baba megriad, nyöszörög....nem tud aludni. meg gondoltam a kapcsolatunknak is jót tenne...de nem. nem tudom, mi lenne a helyes? ti hogy voltatok ezzel és a párotok?
2014. okt. 11. 19:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Mi egy szobában aludtunk. Ha vissza akarsz menni a közös szobába, menj. Mi soha nem aludtunk külön a férjemmel, 3 gyermekünk van. Inkább a gyerekek aludtak nálunk.
2014. okt. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Két hónaposan már én sem aludtam a fiammal. Van, aki egy pillanatig nem alszik a babájával. Ez a legutolsó dolog, amitől rossz anya lenne valaki. Egyenesen hülyeség.

Bocsi, de nem is értem a problémát. :)

2014. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a baba nyugodtan alszik, akkor neki is meg nektek is jobb, ha mindenki a saját ágyában alszik.


Abban tökéleteen igazad van, hogy a párod és kettötök kapcsolata is fontos, mert enélkül nem lesz belöletek soha család.

2014. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Soha nem aludtam a gyerekekkel egy szobában. Ők aludtak a gyerekszobában, mi meg a saját szobánkban. Mikor sírtak, hogy éhesek (vagy más miatt), akkor mentem.
2014. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Külön ágyban alszik a fiúnk. Amíg jól aludt, addig egy szobában aludtunk vele (ott nem szeretkeztünk), most már minden reccsenésre felébred, most külön költöztünk. Ha nagyon nyűgös, baja van, akkor néha közöttünk alszik hajnaltól reggelig. Nincs veled semmi gond, nem leszel ettől rossz anya, nem is minden gyerek igényli az együttalvás. A mi fiunk például amíg pici volt, nem tudott közöttünk, mellettünk aludni, pedig egyszerűbb lett volna szoptatnom, mint mindig felkelni hozzá, de egyszerűen nem aludt közöttünk, csak a szenvedés ment, ezért nem is erőltettem. Most, hogy már nagyobb, néha igényli hajnalban, de 2-3 hetente egy-egy alkalomról van szó.
2014. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

nem úgy alszok vele hogy közvetlen mellette. eddig mózesben aludt az volt mellettem az ágyon és most hogy van légzésfigyelő a ki ágyban alszik.

a férjem mondta ezt nekem. azért érdekelne hogy a ti férjetek hogy állt ehhez a dologhoz?

2014. okt. 11. 20:05
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Hogy állt hozzá? Az, hogy csakis egy ágyban alszunk, ez a természetes.
2014. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott a férjed pontosan?

Hogy rossz anya vagy, ha vele akarsz aludni és nem a babával?

2014. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk elso naptol a sajat szobajaban alszik, en jartam at ha kellett akar 20percenkent is, de nem akartam kesobb feltenni a kerdest, h 'hogyan szoktassam kulon szobaba/agyba' :). Nekem nem volt kerdes h a ferjem mellett alszok, persze elso baba, a masodiknal nyilvan maskepp kell szervezni majd
2014. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
hát valahogy így, mert mondtam hogy van a bébiőr és ha kellek akkor úgy is hallom, és ha nagyobb lesz a fiam, és alvásidő van, majd megmondom a picinek ha kellek csak szóljon bele a bébiőrbe és megyek. erre mondta hogy rossz anya vagyok. hát gondolhatjátok hogy esett...
2014. okt. 11. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!