Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy harmincas férfi folyamatos...

Egy harmincas férfi folyamatosan a korommal ugrat. Miért?

Figyelt kérdés
7 évvel idősebb nálam és mindig azzal viccelődik, hogy én már öreg vagyok.
2014. okt. 30. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ő meg bunkó. én inkább azt tapasztalom, hogy átlag egy 10-est mindenki letagadhatna a korából. a 20-asok inkább úgy viselkednek mint a tinik, a 30-asok inkább a 20-asok 40-esek a 30-asok stb. persze tisztelet a kivételnek, de én így gondolom, hogy pl egy mai 20on éves nem olyan mint régebben volt.
2014. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondolsz, mért? Mert szemtelenül fiatalnak tart. Azért szurkál, mert reagálsz rá, vagy poénosnak tartja, esetleg közeledni próbál.
2014. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Küld el a ""melegebb éghajlatra"".
2014. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak cukkol. Nekem volt régen egy férfi kollégám, aki mindig azzal cseszegetett, hogy 25 fölött minden nő szottyadt vénasszony. Sokáig leálltam vele vitatkozni, hogy ez nem igaz, ezért meg ezért... Annál jobban mondogatta. Aztán úgy döntöttem, nem ugrok rá, akármit is fog mondani, nevetve fogok válaszolni. Két hét alatt befejezte, soha többet nem mondta nekem, legalábbis.
2014. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amíg nem tudta, hogy hány éves vagyok, mindig csak arról beszélt, hogy ő milyen öreg. Persze én mondtam neki, hogy nem is, meg, hogy max. 7-8 év lehet köztünk, erre mondta, hogy hány éves, én is mondtam, hogy mennyi vagyok. Azóta, ha találkozunk, kb. fél óránként tesz egy megjegyzést, hogy pl. "a te korodban már", meg hogy "hiába, te már öreg vagy"... És biztos, hogy viccnek szánja, mert úgy vigyorog, mint a vadalma, én meg már ráhagyom, hogy öreg vagyok, mert már nem tudok rá mit mondani. Egyszer mondtam neki, hogy igen, de ő nálam is öregebb, erre közölte, hogy ez a lényegen (tehát azon, hogy én öreg vagyok) nem változtat. Nem régóta ismerjük egymást és komolyan nem értem. Egyébként 26 vagyok.
2014. okt. 30. 16:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert fiatalnak tart, magát pedig öregnek hozzád.

Ez amolyan gyerekes kifordítása a dolognak. Van aki vevő rá, van aki nem. Ha szimpatikus, legyél partner. Ha nem, akkor úgyis tudod hogy akarod kezelni.

2014. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De, ha fiatalnak tart, miért nem azt mondja, hogy fiatal vagyok? Meg, amíg fiatalabbnak hitt, mint amennyi vagyok, addig csak magát öregbítette, amióta tudja a koromat, azóta engem is... Ő azt hitte, hogy olyan 20 körül vagyok.
2014. okt. 30. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert látja hogy simán ugrasz rá:DD
2014. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok meg nekem, hogy miért akar egy férfi cukkolni egy nőt? Tudja, hogy jövőre férjhez megyek, ismeri a vőlegényemet, és valami mégsem teljesen kerek. Kb. a bátyám szokta ennyire élvezni, ha szívhatja a véremet, pedig közel se vagyok benne annyira partner, mint pl. a tesómmal.
2014. okt. 30. 16:30
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő 25 felett már öreg.
2014. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!