Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom volt felesége folyamat...

A párom volt felesége folyamatosan követelőzik, vádaskodik és a lányaikat is ellenünk hangolja. Mire jó ez neki? Hogyan tudnánk ezen változtatni?

Figyelt kérdés

4,5 éve váltak el, a párom fizeti a 3 lány után a gyerektartást (40000Ft, ez a fizetésének kb 50%-a), de az exe mégis folyamatosan elégedetlenkedik. A felesége vált el a nagy Ő kedvéért, aki fél évvel később le is lépett.

Próbáltuk vele megbeszélni a dolgokat, de nem jutunk vele semmire. Folyamatosan minket vádol mindenért. Kevés a pénz, útálja a lakást amiben élnek, nincs ideje semmire stb. A lányoknak is csak ezt mondogatja, akik szépen lassan átveszik az anyjuk stílusát. Tegnap a középső lány (7 éves) a fejemhez vágta, hogy ha én nem szülök az apjának egy trónörököst (2 éves a kisfiunk), akkor már rég visszament volna hozzájuk... Ha ez így megy tovább félő, hogy teljesen tönkremegy az apjukkal a kapcsolatuk.

Fel nem tudom fogni, hogy ez mire jó az exnek.


2014. febr. 9. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Biztos, hogy így volt, hogy 3 kisgyerek mellől elment egy szeretőhöz? Nehéz elhinni..
2014. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Felelősséget vállalni sosem volt divatos.

Főleg olyan körökben nem, ahol szokás ujjal mutogatni és mindenért másokat okolni.

2014. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 intrepid ***** válasza:
53%
Tönkrement egy házasság, és az egyik fél kilépett belőle, a másik pedig ezt nem tudja feldolgozni. Harci némberek ezt vegyétek ti is tudomásul, hogy nem csak a nőnek van joga lelépni, ha nem kapja meg az elvárt megbecsülést a párjától, hanem a férfinak is.
2014. febr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

öt éve: tehát van egy 1, egy 7-5= 2 és egy 2+x éves gyerek és hipp-hopp jön a nagy ő, a shift+ő .. eeegen. Valamint egy 7 éves nem beszél így (még ha a környezet így beszél,akkor sem ) "ha én nem szülök az apjának egy trónörököst "

Nem kamu véletlenül ez a kérdés??? Fel nem tudom fogni, mire jó ez a sok kamu-hamu.

2014. febr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

00.21-nek

szerintem te már menj aludni....:)

2014. febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
A gyerek azt mondja, amit otthon hall! Igen, anyunak nem jött be, ezért harcol a múltért! A gyerekeken keresztül igyekszik visszaszerezni az apjukat. A gyerekekkel, meg türelemmel kell lenni!
2014. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
3 gyerekre 40 e lókipikula ne meséld már be hogy ti is 40+ gyesből éltek...
2014. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg ő lépett le, de akkor még csak 2 gyerek volt. Mikor megtudta, hogy terhes, azt hitte a nagy Ő az apa és egy délelőtt alatt átcuccolt hozzá gyerekestől, mindenestől amíg a párom dolgozott. A nagy Ő fél év után hasonló gyorsasággal rakta ki őket, mert elege lett a családból. A pici megszületése után az ex megpróbálta gyerektartásért perelni, az apaság megdöntéséhez be kellett volna bizonyítani, hogy a kicsi nem a volt férjéé (automatikusan ő lett apaként beírva), de a dns teszt mégis azt mutatta, hogy a párom az apa. Szerinte ezzel is csak a párom akarta őt tönkretenni, mert a nagy Ő-től 20% gyerektartás több lett volna, mint a páromtól az 50.

Én is a lány szóhasználata miatt gondoltam, hogy ezt valaki más "sugallta" neki. Persze, mikor rákérdeztem, hogy ezt ki mondta, az volt a válasz, hogy senki. Nem ez volt az első eset és félek, hogy nem is az utolsó. Voltak ennél meredekebb és a korának még kevésbé megfelelő beszólásai is.

2014. febr. 10. 00:51
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 40000Ft kevés 3 gyerekre, de a páromnak is meg kell élnie valamiből. Ha úgy nézzük 40000Ft-ból kell megvennie a bérletét, a ruháit, az élelmiszerét, fizetni a rezsit... Hiába élünk együtt attól ezek a költségek nem csökkentek le.
2014. febr. 10. 01:04
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Ne is foglalkozz a lánnyal. Vagy ha mégis, hát mondd meg neki, hogy ne szájaljon veled, meg hogy az anyjának kellett volna gondolkoznia, nem lelépnie egy másik pasassal.
2014. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!