Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok ha ma este...

Mit reagálnátok ha ma este valaki becsengetne hozzátok beöltözve, cukorkát kéregetni mint az USA-ban?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 17:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%
Közölném vele, hogy ez itt Magyarország ahol Halottak napját ünnepelünk a szeretteinkre történő emlékezéssel, nem pedig szellemeket ijesztgetünk, és cukorkát koldulunk. Továbbá megkérdezném, hogy kik azok a liberális barmok, akiket szüleinek nevez.
2014. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Megmosolyognám az Amerika-majmoló kis buksiját, aztán elküldeném egy cukros bácsihoz, hadd legyen egy jó estéje. Valamelyiküknek.
2014. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Kiröhögném, vennék tőle egy csokit, és rácsuknám az ajtót.
2014. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Én vagyok akkora "liberális majom", hogy jónak venném ezt az egészet. Halottakat látogatni unalmas és csüggesztő - maskarákban kolbászoló cukor koldusokat nézegetni pedig nem. Bár... Maximum házi rétest vagy májvacukrot tudnák adni. Márha itthon lennék. De nagy valószínűséggel én is kint rohangálnék jelmezben. Nem az amcsik koppintás miatt, én alapjáraton csipázom az ilyet. A farsang is nagy kedvencem.
2014. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megdöbbennék, mosolyognék, aztán elárulnám neki, hogy itt nem ünnepeljük a halloweent, és nem tudok neki mit adni, szóval menjen tovább. (Ja, és hogy a szomszédba ne csöngessen be a saját érdekében.)
2014. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
ha csinos kislány, akkor kapna egy kis cukorkát az arcába..
2014. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ahol én lakom ott ez már kialakulóban van. Tök aranyosak voltak a picik, a belvárosban láttam több kisgyereket mindenfélének beöltözve.

Természetesen adnék nekik valamit, nem turbomagyarkodni kell, hogy csamerikai ünnep így meg úgy. A kicsik jól érzik magukat, ez a fontos.

2014. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 6-os. Se Halloweenellenes, se -párti véleményt nem mondtam, csak közöltem, hogy nem tartok otthon erre a célra cukrot, mert még sosem jártam így,m és hogy a temetőbe szoktunk ilyenkor menni, ezért aki ezzel próbálkozik, csalódhat, mert lehet, hogy nem találja otthon az embereket. Na, most mégis kit zavart ez a tökéletesen pártatlan válasz, hogy lepontozta?
2014. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy kiló kristálycukrot, had szopogassa :D
2014. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Vidéken egyes helyeken Mikuláskor öltöznek be a gyerekek krampusznak, ördögnek és járják a házakat. Verset, történetet mondanak, virgáccsal elvernek ha ismered őket :P és szintén csokiért csinálják ezt.

De gondolom a Mikulás ősmagyar szittya dolog. Meg nem mindegy, hogy ez oktober 31-november 1 vagy december 6.

2014. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!