Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy a magyarok...

Mi az oka hogy a magyarok között van szőke, barna, fekete, vörös hajú?

Figyelt kérdés
És az arc vonásunk sem egy.Más országban az emberek annyira hasonlítanak egymásra.

2014. okt. 31. 17:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 8-as, hidd el, hogy a német megszállók ugyanezt csinálták, de a törökök, tatárok, besenyők, kunok és mások is.
2014. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%

"Vagy pedig a kalandozások során az ősmagyar emberek elraboltak egy-két leányzót magukkal feleségnek különféle vidékekről."


Szerintem nem kellett rabolni őket, ha a mostani magyar nőket vesszük alapul, külföldi pénisz... húúú gyorsan rá kell ugrani....

2014. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
3...2...1... ééés már meg is jöttek a hátrafelé nyilazó szittya ősmagyar harcosok. :D 100% magyar max. a mentalitásodban vagy, de abban nagyon feltűnően... hejehujjjjj, éljen Árpád büszke népe!!!!
2014. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
2%
Igen büszke magyar nő vagyok nemcsak mentalitàsban, de ez miért baj? Hagy legyek már Magyaroraszàgon magyar nő létemre MAGYAR. Nem fogom szégyellni :-D Se zsidó, se erdélyi, se orosz, se semmilyen más faj vére nincs bennem. ( Mielőtt nekem ugranál családfa kutatást végeztünk ) Nekem ugyan nem kéne egy külföldi férfi farka sem, jó nekem a magyar férfi farka meg a kunsági páromé. :-) Amúgy válaszolni kellene a kérdező kérdésére is nem itt egymással chat-elni. Ha két barnahajú szülőnek vörös gyermeke születik, akkor az egyéni genetikai módosulás, vagy a távoli ősök között egyszer volt egy vöröshajú -feltehetően- férfi, hiszen a haj-és szemszín dominánsan öröklődik. :-)
2014. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

"-feltehetően- férfi, hiszen a haj-és szemszín dominánsan öröklődik."


Te valóban magyar nő vagy. Fingod sincsen a genetikához, de azért belepofázol.

2014. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

Úristen milyen elméletek vannak itt...

Amúgy azt nehezen hiszem hogy ha vki kakába fetrengett, attól békén hagyták, mert nem feltétlenül a szexért erőszakoltak a katonák, hanem a dominanciáért, akkor meg olyan mindegy, mibe hempergett az illető... A 100% magyar nőnek meg üzenem, hogy elég belterjes lehet a családja, arra nem gondolnak az ilyen ősmagyarok hogy a változatosság, vérfrissítés minden népnek jót tesz? Az összes elborult diktátor is vérfertőző belterjes családból való... Nyilván nem az a jó vérfrissítés ha végigerőszakolja a népet 1 megszálló nép... De azért itt főleg betelepült, idevegyült népektől van a változatosság, ebben meg nincs semmi rossz.

Vagy szerinted az angolok pl szépek? Azok többnyire egyformán néznek ki, de biztos hogy előny, hogy mindenki vörhenyes szeplős, a csajoknak semmi alakja, stb?:D

2014. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
18%
Hhhmmm ráadásul szőke nő is :-) Ja és csak két szemeszter genetikát tanultam az egészségügyi főiskolán. Mert tudod a jó öreg magyar egészségügyben dolgozom, de veled nem fogok találkozni hálistennek, esetleg a feleségeddel, mert szülésznő vagyok. Azért ajánlom figyelmedbe a Mendel-törvények alapos tanulmányozását, főképpen a fentotípus- genotípus meghatározását. További jó trollkodást :-D :-D :-D Megyek, mert lehet éjszaka behívnak, hogy világra segítsek egy új MAGYAR babát ennek az országnak......
2014. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%

"Ja és csak két szemeszter genetikát tanultam az egészségügyi főiskolán."


Ezek szerint kevés volt. Mind a haj, mind a szemszín többgénes öröklődésű. Ráadásul nem Y vagy X kromoszómán öröklődnek, szóval nem tudom, hogy jön ide a férfi.


"Mert tudod a jó öreg magyar egészségügyben dolgozom, de veled nem fogok találkozni hálistennek,"


Lol. De lehet, hogy fogsz. És ha igen, akkor azt fogod csinálni, amit mondok neked.

2014. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Hardy Weinberg ***** válasza:
94%

"Más országban az emberek annyira hasonlítanak egymásra."

Eme kijelentést minden más ország értelmes polgárai körberöhögnék. Főleg olyan szép nagy, és mozgalmas múlttal rendelkező országokban tennék ezt mint Oroszország, Kanada, USA, Ausztrália, Kína, India. De hogy élő példát is mondjak, az ABBA nevű együttesről hallottál már? Keress rá a neten és meglátod, hogy a négy svéd közül hányan testesítik meg a magas szőke skandináv típust.

2014. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Soroljam? Németeket hívtak hazánkba,hogy megerősítsék a kereszténységet. Mátyás idején egész Beatrix olasz udvara hozzánk költözött. Jöttek a törökök és több évtizeden keresztül háltak az itt lévőkkel. Szomszédos országokból alap, hogy jöttek ide. Majd az oroszok, akik végigd..gták fél országot.
2014. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!