Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Facebookon sok...

Hogyan tudok Facebookon sok lájkot szerezni egy-egy képemre, ha 10-es skálán max. A 7-8-at ütöm; és annyira menő se vagyok? 14/L

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Tegyél fel félmeztelen képet magadról, legyen kb 2 ezer ismerősöd és hátha teljesül a leghőbb vágyad!


Nevetséges vagy, de kívánom, hogy ettől nagyobb gondod ne is legyen az életben. :)

2014. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak mert látom, hogy ismerős lányoknak egy semmilyen képükre is 30-40 lájk jön, ami nekem néhány prof. képemre se mondható el. Na azt még nem is mondtam, hogy az ő profil képeik 100 körül vannak legalább 20 komival. :(
2014. okt. 31. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez de gáz.
2014. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És minek neked annyi lájk? Jobban alszol? Szebb leszel?
2014. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ez miért is számít!?
2014. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, csak hogy tudd, az Facebook az egy virtuális világ. Tök mindegy, hogy ott mi történik, a NAGYBETŰS ÉLET A LÉNYEG, a VALÓ VILÁG (nem a tv-sre gondolok).


Tudom, hogy a ti generációtoknak betegesen mániája a facebook, de azért próbáld meg kontrollálni ezt, mert ez a szint, amit most a kérdéseddel képviselsz, már-már nevetséges és csak magadat járatod le vele.


Légy önmagad, ne akard a többieket majmolni.

2014. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért érdekel a lájkjaid és a kommentek száma, őszintén? Ennek alapján érzed magad híresnek, népszerűnek? Miért akarsz az lenni? Miért lenne neked az olyan jó?

Miért akarsz másokra hasonlítani?

Ettől nem leszel értékesebb.

Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok az életben, ne ilyen hülyeségen problémázz már...

2014. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez a való életben hidd el, hogy egyáltalán nem számít, hogy hány lájkod van egy-egy képedre. Viszont ha ennyire fontosnak tartod, akkor készíts valami különleges képet. Ne félmeztelent és ehhez hasonlót, gondolj csak Amanda Todd-ra!
2014. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez már egy olyan zavarrá kezd válni, mint az anorexia, és úgy tűnik semmi belátásod nincsen rá, hogy mekkora probléma, ahogyan gondolkodsz. Nyilván mindenki átesett sok hülyeségen kamasz korában, és fontos a többiek véleménye. Sőt, nagyon is, én még emlékszem rá, lehet másoknak már ez elhalványult. Te még messze vagy attól, hogy felnőtt legyél, hidd el, hogy az ízlés az életkorral változik. Vagy azok a lányok, akik ma 10-et érnek, pár év múlva szürke kisegerekké válnak. Ez a pontozás egyébként is elképesztő. Mik vagytok ti, lovak a vásáron??? Durva, hogy mikre nem hajlandók a tinik lájkokért, szavazatokért, amitől értékesebbnek gondolják magukat, csücsörítenek, pózolnak, levetkőznek, megalázzák magukat emberi mivoltukban. Biztos te is láttad a szüleid fiatal kori képeit, gondolom szénné röhögöd magad azon a divaton, hajviseleten, stb. na nem tudom majd a következő generáció ezekhez a képekhez mit fog szólni...nekem erről a kis majmok jutnak eszembe az állatkertből.
2014. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2014. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!