Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ivós játék terjed a facebookon...

Ivós játék terjed a facebookon? Most komolyan, miért gondolják azt a mai huszonévesek, hogy ez menő? A szülők tudnak erről?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
nem hinném, hogy ezt a huszonévesek csinálnák, inkább a tinik, akik így akarnak kitűnni a tömegből, illetve egy 20-as éveiben járó felnőtt ember életéhez már nem sok köze van a szülőnek
2014. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Nos, nálunk a 19 eves unokaocsemrol anyuka készítette a videót......
2014. febr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy kiakarnak tűnni, meg menők akarnak lenni, de szerintem ez inkább az ellenkezőjét mutatja!

Én is fiatal vagyok még, 22 éves, de szerintem ez inkább gáz, hogy már itt tartanak a fiatalok...

2014. febr. 24. 09:32
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos a majd 30 éves ismerőseim is csinálják..

Szánalmas..

Egy doboz sört meginni egyszuszra annyira nem is kihívás, nem értem legalább valami értelmes ügyessségi játék lenne vagy nem udom...


Kérdeztem a férjemet, hogy ha kihívják mit csinál...csak kineveti őket, és erref nem qldoz be egy karton sört, inkább csinálunk egy bulit..

Sejtettem, hogy ez lesz a válasza, megis megnyugtatott, hogy legalább ő nem hülye, ha már az ismerősikörből többen mégis..


Mi esetünkben a szülők nem játszanak szerepet...


Éppen ez az, hogy konkrétan felnőtt embreek ezt csinlják.. 25-30 éves korosztály vagyunk...és eddig csak innen is került ki kihívás legalábbis az üzenőfal alapján..

2014. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nem csináltam, de szerintem nem is gáz. Inkább egyesek túl reagálják ezt. Egyébként inkább az lenne a gáz, ha azért nem csinálják a huszonévesek(!), mert anyuci meglátja.
2014. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


Amúgy 20-onévesen ehhez mi köze a szülőknek????

Szerintem teljesen józanész kérdése..

Csak nehogy nálunk is töményre váltson valamelyik idióta

2014. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
51%

Nem értem mi a hiszti oka.

Ettől az "ettől érzed magad menőnek" dologról meg le kellene szokni

Szánalmas, korlátolt gondolkodásmód......

2014. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a 20 éves öcsémet kihívták. mondtam, h megcsinálhatjuk, de csak sört ihat. amúgy bírja a piát, de féltem. erre ő azt válaszolta h neki ez túl mainstream, hagyjuk az egészet a csába :) kicsit azért büszke vagyok rá :)
2014. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Istenem , minden szaron így fogtok kattogni ami facebookon megy? Benne van a kérdésedben, JÁTÉK! Oké, neked ez menőzés, béna ronda 22 éves vagy aki csak a névtelen oldalokon menő, de mit zavar ez téged? Éld a saját befásult életed és dolgozd halálra magad, megmutatva te mekkora felnőtt vagy aztán öregen meg dugd el a gyerekek elől a labdát ha berúgják a kertedbe, mert azok vidámak. Megisznak húzóra egy pofa sört na bumm.

Azokat emeld ki akik össze vissza kevernek minden szart Listerinnel, na azok a barmok, a többi csak játszik.

És mielőtt megjegyeznéd, nem nem csinálom én se, de nem is szólom le, mert nekem van életem amivel foglalkozzak.

2014. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Shai-Hulud ***** válasza:
67%

"Benne van a kérdésedben, JÁTÉK!"


Amibe eddig 5-en belehaltak...

Bravó, egyébként is egy "értelmes" dolog, de hogy veszélyes is, így még inkább gratulálok minden résztvevőnek.

Mondjuk én eddig sem tudtam felnézni azokra, akik húúú de jól tudják vedelni az alkoholt...

2014. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!