Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért feszít mindenki napszemü...

Miért feszít mindenki napszemüvegben a facebookon?

Figyelt kérdés

Mintha kötelező lenne, azt csinálják. 10-en évesek is követik az éjjel-nappal Budapestiek ruha trendjét, ugyanúgy öltözködnek.


És ezalól az 50-60-as korosztály sem kivétel. Ők nem ugyanúgy viselkednek, mint a 10-en, 20-on évesek, de azért ők is rátesznek egy lapáttal a viselkedésükre, kicsit feltűnősködnek.


Megy egyik a másik után, vagyis magukat adják ott egyáltalán?



2014. jún. 9. 02:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az en ismeroseim nem feszitenek napszemuvegbe. Talan a tarsasagoddal van baj, nem mindenkivel.
2014. jún. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nincs saját egyéniségük. Utánozzák egymást. Ezt régebben úgy hívták. ( utánozás, majom szokás). De ez mindenbe igaz. Ha az egyik szőrtelenít, akkor a többi is megy utána. Ha valaki vasalja a haját akkor a többi úgy szintén. De mindenbe igy van ez. Én azt mondom erre. BIRKA SZINDRÓMA. Azok mennek egymás után gondolkodás nélkül.
2014. jún. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szia,sztem ezeknek sívár az életük,meg birkak,mondjuk nekem sincsenek ilyen ismeröseim,de tenyleg majmoljak egymast.azt hiszik az a jó meg a menő,közben meg leégetik magukat.semmi egyeniseg.
2014. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
50-60 évesek nincsenek fönt a Facebook-on. Sokan azt sem tudják hogy kell használni a számítógépet.
2014. jún. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

#4


Már hogyne lennének fent. Persze lehet, hogy nem posztolnak tíz percenként, hogy épp mit esznek vagy épp betették a lábukat valamelyik plázába, de ettől még az 50-es, 60-as korosztály nagy része ugyanúgy használja a fb-ot. Szerintem mindenki tudna a családjából mondani erre példát.

2014. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jún. 9. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom, nagyon vad ötlet, de nem lehet hogy azért, mert NYÁR VAN?
2014. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyár van, miért ne?
2014. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 without válasza:
mert zavarja őket hogy a szemükbe süt a nap és egy kép erejéig minek vegyék le? mondjuk ezért
2014. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A szobában süt a nap. Fogalmazzak úgy: az okos szemüvegüket.
2014. jún. 9. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!