Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki egy buliban...

Van egy srác aki egy buliban megcsókolt . Aztán facebookon lerázott. Elrontottam valamit? Hogy tudok legjobban imponálni egy menő fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egy buliban megcsókolt . Aztán egy hónappal későbbi buliban megint meg akart de nem hagytam neki.Nagyon örültem neki mert nagyon helyes és menő.De most akartam vele beszélni facebookon és lerázott.Szerintetek mi a baja? elrontottam valamit? Hogy tudok legjobban imponálni egy menő fiúnak? Fiúk nektek mi jön be legjobban?
2014. okt. 28. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználta, hogy hagytad magad. Így jár az, aki menő csávók után ácsingózik. Sok ilyenben lesz még részed, előbb-utóbb majd meg is fektet az egyik, aztán szóba se áll veled. Akkor majd jöhetsz ide sírni.
2014. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hagytad hogy megcsókoljon akkor azt hitte hogy nem akarsz tőle semmit nem egyértelmű?
2014. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A papírzsebkendő esete.
2014. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 PearlDiver ***** válasza:

Neki könnyen kapható ribizli kell. Szerinted az egy hónap alatt hány másik lánnyal játszotta el ugyanezt?

Ne neki akarj megfelelni szerintem, hanem keress olyan srácot akit az érdekel, amilyen vagy, nem az, amit ő akar tőled.

2014. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
igazatok van !! nem neki akarok megfelelni csak végre valakinek! szóval mivel tudnék akármilyen fiúnál bevágódni?
2014. okt. 28. 12:52
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy hónappal később miért nem hagytad? Azt gondolod, hogy majd rád fog várni és verni?


Te melyik világban élsz?

2014. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azzal, ha hagyod magad megcsókolni, és bő nyállal leszopod.
2014. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
azért nem hagytam mert részeg volt ! de nem is lényeges ! csak szeretnék végre valakit találni! és attól félek hogy a viselkedésemmel van baj :/ és szeretnék változtatni csak nem tudom hogy mit és hogyan
2014. okt. 28. 12:56
 9/17 anonim ***** válasza:

8: Nem a viselkedéseddel van a baj, hanem azzal, hogy általában az ilyen srácok lesmárolnak buliban, bevisznek a wc-be, vagy ha szerencséd van felvisznek szobára, jól megdugnak és viszlát. Nem tetszel neki feltétlenül, csak akart egy jót keffenteni.


Ne buliban ismerkedj, ennyi a titok nyitja.

2014. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de 17 éves vagyok és még nem volt barátom! mit csináljak?
2014. okt. 28. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!