Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy temetőben miért nem...

Egy temetőben miért nem tudnak viselkedni az emberek?

Figyelt kérdés

Üdv! Tisztelet a kivételnek. Észrevettem, hogy a emberek nagy része nem tud normálisan viselkedni egy temetőben.


Pl: -Hangoskodnak, kiabálnak, "jajj de régen láttalak" "há mi újság van veletek?" stb. Felnőtt sőt idős emberek is na meg persze ezek gyerekei.

-Sietnek, lökdösődnek. Nem azért de mindenhol rohan az ember, egy temetőben évente egyszer nem lehet normál tempóba sétálni?

-A gyerekek biciklivel, rollerral, gurulós motorral mennek, zörögnek.

-Viszik a kutyájukat (pedig ki is van írva, hogy tilos) az meg ott ugat stb.

-Telefonálnak(!) annyira fontos emberek, hogy bármelyik pillanatban fogadniuk kell egy hívást? Oké 100 ból 1 ilyen ember lehet na de minden 10. nem hiszem.

Most olyan nehéz lenne normális hangerőn beszélgetni, normális tempóban menni, meg alapvető szabályokat betartani?



2014. nov. 1. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
SÍRalmasan viselkednek
2014. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a mosdót/nyílvános wc-t fotózkodásra használják, mit vársz?
2014. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Egy temetőben miért nem tudnak viselkedni az emberek?2


Ezek máshol sem tudnak!

2014. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen ez is egy dolog, egy wc nem a legigényesebb hely egy fotóra szerintem. De, hogy idős emberek se normálisak az hihetetlen. Kiabálnak, hangoskodnak pedig az ember azt gondolná, hogy az öregek csak megkomolyodtak már de nem. A gyerekek sírnak, szaladgálnak, kiabálnak stb. a szülők pedig csak rájuk se szólnak. Ez nagyon sok helyen így van, de egy temetőben ez feltűnőbb.
2014. nov. 1. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Ma tőlünk, a nagypapám sírjától 3 méterre (!!) találta ki egy 20 körüli srác, hogy neki most nagyon nagy nikotin-éhsége van, és a temető közepén gyújtott rá a cigarettára.
2014. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az nem semmi, jó nagy bunkó az ilyen. Sokan nem tudom minek tartják ezt az ünnepet, egy bulinak vagy egy kényszernek amit gyorsan le kell zavarni?! Nem kötelező, maradjon otthon az ilyen. Arról már nem is beszélve, hogy a parkolóban sem tudnak közlekedni és rendőrnek kell terelni a forgalmat.
2014. nov. 1. 20:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem mindenhol zavar az ilyen. Soha nem értettem mi lehet olyan nehéz abba, hogy az emberek normálisan kommunikáljanak egymással.
2014. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt se értem igazából, hogy miért a temetőben beszélik meg a rokonok a dolgaikat? Egész évben tojnak egymásra itt meg "jajj de jó, hogy találkoztunk" "de rég láttalak" stb. Természetes az út közepén beszélgetnek mert különben elférnének az emberek.
2014. nov. 1. 20:33
 9/11 anonim válasza:
Tök igazad van. Engem is kiakaszt. Pl. a melegítős, rágócsattintgatós ifjak...meg a hangosan röhögő csoportosulók. Nekem 3 kicsi fiam van, az egyikük különösen is energiabomba, ma párszor el kellett neki magyarázni, hogy nem lépünk a sírra, stb. Igyekszünk átadni nekik azt, ahogy minket neveltek, pl. a sírnál levesszük a sapkát, amikor emlékezünk, imádkozunk (már ha nincs döghideg, azért egy kisgyereknek még nem muszáj)- de megfigyeltem, hogy páran hülyének néznek, nem értik...
2014. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is láttam neonzöld csíkozású melegítős nőt. Azért egy farmert felvehetne már ha temetőbe megy. Te elmagyaráztad a gyerekednek a viselkedési normákat, sajnos sokan nem jutnak el idáig. Még ha nem is imádkozik az ember a vallása esetleg valamilyen okból, attól a többi teljesen jogos. Sokan rálépnek a sírra, belekapaszkodnak stb. aztán csodálkoznak, hogy ledől a sírkő és összenyom valakit.
2014. nov. 1. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!