Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az elso gondolatod, ami...

Mi az elso gondolatod, ami eszedbe jut egy fogorvosrol?

Figyelt kérdés

Ezt kibovithetnem meg esetleg azzal,hogy fogorvostanhallgatorol,vagy arrol aki annak szeretne a jovoben tanulni.


Tegyuk fel uj ismeros a barati korodben vagy randi alany. Persze nem a foglalkozas alapjan kell megitelni az embereket, de milyen embert kepzelsz el vagy mi az ami elsonek eszedbe jut. Illetve modositja e az elkepzelesed az adott ember neme? Ha igen, akkor ird le, hogy mikent.


Csak kivancsisagbol kerdem.:)


Ui.: Most azt hagyjuk, hogy eloszor az jut eszembe,hogy xy elrontotta a fogamat. Ezen tul...persze lehet, hogy valakinek eloszor ez, de ha ezen tullepunk.


2014. nov. 2. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szadista, és néha direkt tovább berregteti a kis fúróját, hogy az emberre a frászt hozza!
2014. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tehat azt feltetelezned az uj ismerosodrol, hogy valoszinuleg szadista?
2014. nov. 2. 14:17
 3/16 anonim ***** válasza:
A mi fogorvosunk nagyon kedves, fiatal, szőke, nagyok a mellei és gondolom nem direkt, de odanyomja őket kicsit az emberhez, hát a srácok a családban egyszerűen imádnak fogorvoshoz járni. Ja és nem is fáj nála semmi, jól csinálja :)
2014. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezen kívül az jut eszembe róla, hogy jó sok pénze van, akár ffi, akár nő.
2014. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az jut róla eszembe, hogy remélem hoz wc-papírt, mert elfogyott, és ha nem hoz, nagy-nagy sz.rban leszünk. Szó szerint. És ez nem vicc!


Amúgy mi jut róluk eszembe? Ha randialany, akkor negatív előítéleteim vannak. Orvosis csajból fehér holló a normális.

2014. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Milyen tapasztalataid voltak eddig az orvosis lanyokkal? Azt ertem, hogy rossz, de mi volt rossz?
2014. nov. 2. 17:45
 7/16 anonim ***** válasza:

Nagyképűek, egoisták, felszínesek, azt hiszik ők sz.rták a spanyolviaszt, igazából a tipikus törtető nő prototípusai. Nagyon kevés köztük a ténylegesen aranyos, kedves lány. A munkában viszont már sokkal kevésbé aktívak. Ha mi nem csinálunk meg valamit, akkor a csajok nem fogják, tisztelet a kevés kivételnek. Fogászoknál tudom ez másként van, ott muszáj dolgozni.

Ó és iszonyatosan szakbarbárok.

2014. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez erdekes...Engem bevallom kicsit zavar, hogy sokan elkonyvelnek egy egoista libanak, meg mielott kinyitnam a szam. Egyesekben olyan indulatot valt ki mar az is, hogy elmondom fogorvosnak keszulok, mintha valami buntenyre keszulnek. Es nem 1-2 emberrol beszelek most. Ezert is tettem fel a kerdest. Volt olyan, akinel azt hittem, hogy most le fog egyet keverni es ez nem vicc!
2014. nov. 2. 18:00
 9/16 anonim ***** válasza:

"Engem bevallom kicsit zavar, hogy sokan elkonyvelnek egy egoista libanak, meg mielott kinyitnam a szam."


Hát ha az orvosis csajokból indulunk ki ennek bizony van alapja, mármint az előítéletnek. Fogászt csak a szobatársamat ismerem, úgy normálisan.

És ezek férfiak voltak, vagy nők, mert előfordulhat irigység is. Velem csak nagyon ritkán voltak gorombák az emberek amikor mondtam, hogy orvostanhallgató vagyok, és akkor sem ellenem, hanem a rendszer iránt irányult az agresszió.

2014. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ó és ne felejtsd el, sok ember fél a fogorvostól!
2014. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!