Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egészségügyi osztatlan képzése...

Egészségügyi osztatlan képzések. Általános orvos, gyógyszerész, fogorvosról adnál tanácsot?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyógyszerésznek tanulok. Már másodéves vagyok. És most döbbentem rá, hogy ez nem biztos, hogy jó szak, amire járok. Legalábbis az első év tetszett, de amit most tanulunk már kevésbé. Így elkapott a gondolat, mi lenne ha, átjelentkeznék fogorvosira. Sajnos 1 félév így költséges marad, feltéve, ha nem csúszok. Na de ott van a lehetőség, mi van ha csúszok. Mit tanácsoltok? Maradjak a gyógyszerész karon, vagy menjek át fogorvosnak? Ill. attól is félek, hogy mi van, ha nem fog tetszeni az. Nehéz ez a pályaválasztás...
2014. okt. 21. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi nem teszik a gyógyszerész képzésben? szerintem maradj, semmi sem garantálja hogy a fogorvos képzésben minden tetszik majd. Sőt minden szakon lesznek nem szeretem területek..túl kell élni őket,ennyi a titka.
2014. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!