Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért köszönnek nekem vadidege...

Miért köszönnek nekem vadidegen emberek az utcán?

Figyelt kérdés

1.) Egy öreg néni rámköszön az utcán. Én meglepve visszaköszönök. Erre szól hogy mi az nem ismerem meg? Majd azt mondta hogy én mindennap köszönök neki mikor suliba megyek. O.o?

2.) Vagy 5-6 cigány odajön hozzám, s kérik hogy menjek velük holnap focizni. S felháborodtak hogy NEMET mondtam!

3.) A buszon egy ember tudta hogy hívnak engem! És nekem ismernem kellett volna az illetöt. Sorry a rövid öért de telefonról vagyok, az meg nem ismeri a hosszút.



2014. nov. 5. 18:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
disszociatív személyiségzavarod van biztos
2014. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szemüveg, műorr, bajusz. :)
2014. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A felhasználó ***** válasza:
Az is lehet hogy rövidtávú emlékezetzavarod van és mindet ismered.
2014. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én most elsős vagyok Pesten egyetemen és velem szembe is jönnek olyanok (az egyetemről), akik ismernek engem, de én nem emlékszek rájuk. Mindig igyekszek nekik visszaköszönni, de sajnos rossz az arcmemóriám és mire visszaköszönnék, már elsuhannak mellettem...
2014. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Arra nem gondoltál, hogy te vagy Dzsuzsák Balázs ?

Akkor ne csodálkozz !

2014. nov. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen kémek... És teljesen összezavarnak, aztán később "újraprogramoznak". Én óvatos lennék a helyedbe.
2014. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Véletlenül nem Dancsó Péter vagy?:D
2014. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!