Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért fikázzák...

Az emberek miért fikázzák mindig azokat, akik hisznek valamiben?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki hisz a szellemekben mert már látott/ tapasztalt valami furcsát miért kell leoltani a fenébe? Attól, hogy Te pl nem hiszel benne mert veled nem történt olyan, ami miatt hihetnél benne, miért nem tudod elfogadni hogy létezhet?

2014. nov. 6. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

"miért nem tudod elfogadni hogy létezhet"


Talán azért mert nem láttam vagy tapasztaltam! Miért higgyek olyanban, amire nincs magyarázat???

2014. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért büszke valaki arra, hogy olyasmiben hisz amire nincs bizonyíték?
2014. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy fanatikus megszállottsággal kell hinni a szellemekben, hogy példánál maradjunk.Igen nem tudod hogy létezik e vagy sem. Ha a létezését nem fogadod el, akkor a nem létezésében hogy tudsz 100%ban hinni? Hisz akkor azt se bizonyított nem? Nem tudom én se hogy most tényleg léteznek e, még úgy is hogy már láttam hallottam furáka otthon. Inkább ugy álok hozzá, hogy nem vettem el a létezésüket, de nem is vagyok megszállott. :)
2014. nov. 7. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!