Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fikázzák a 10-11-12-13...

Miért fikázzák a 10-11-12-13 éves korosztályt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem velük van gond hanem a 14-16 korosztállyal, úgy élnek már ahogy még mi sem éltünk akkoriban.

Pl villamoson hallottam ezt a pár beszédet.

-Hallom Tomi, bejössz Szandinak

-Ne is mondd, múltkor írkált nekem üzenetben fb-n, meg azt akarta hogy b*sszunk nála.


Nem vagyok egy szent gyerek én sem, de azért a mi korunkban ilyenekről nem volt szó

21F

2014. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Mert a legtöbbjük (tiszt kivétel) már egy olyan (de)generációhoz tartozik, amelyben lévők pl. viselkedését az idősebbeknek nehezebben tolerálnak.


Lásd: 12 évesen én még annak örültem a legjobban, hogy kaptam egy biciklit amire már 3-5 évig vártam,

a mostani 12 éves pedig ha nem kapja meg a legújabb számítástechnikai eszközt (aminek egyébként semmi hasznát nem veszi, de jó hogy van), akkor kiveri a hisztit és abnormális módon kezeli a problémát.

2014. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Első:

igen, ez pedig a másik nagy probléma, hogy azt hiszik érettek az élethez. Pedig még teljesen gyerekek! A 15-16 éves is még gyerek bizonyos szinten!


(csak én ezt nem írtam le, gondoltam, hogy valaki úgyis felhozza ezt a témát :))

2014. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Mert még picik vagytok és annyira NAGYNAK képzelitek magatokat xdd
2014. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
én azért mert a mai 12 évesek már a discoban rázzák a p*csájukat,40kg sminket kennek magugra,és divatolnak.Ja és a pasizásukat majdnem kihagytam.Pasizni ennyi idős korban NEM kéne.Elég lenne azt kezdeniük 15-16 évesen is.
2014. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jaja
2014. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a korosztálynak Facebookozás helyett játszani kéne
2014. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

El tudjátok képzelni milyenek lesznek majd később (reméljük hogy nagyon-nagyon később) ennek a 10-13 éves korosztálynak a gyerekei??

Hogy fogják őket nevelni, ha az ő gyerekkorukban a facebook, anyagi javak előtérbe helyezése, és a züllés volt a lényeg, a minden?

2014. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom azért "fikázzák" a mai fiatalokat (és ebbe beletartoznak a 16-17 évesek is) mert az ő korosztályuknak csak az lett megtanítva, hogy nekik milyen jogaik vannak. A tanár nem fegyelmezhet, a szülő, nagyszülő is erősen vigyázzon magára az idegen felnőttek meg aztán különben is hogy képzelik...

Annak idején a fiataloknak a kötelezettségeket tanították meg először. Tanulnod kell, viselkedned kell, tisztelned kell az idősebbet stbstb. És ha ezeket betartod akkor esetleg megkaphatsz valamit. Manapság erről szó sincs. (Természetesen tisztelet a kivételnek)

Többnyire ennek köszönhető amit a fentiek már leírtak.

2014. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ma 11:10


Jól megfogalmaztad :)

2014. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!