Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mik a céljaitok az...

Nektek mik a céljaitok az életben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt családra, munkahelyre, egyéb dolgora. Sok mindent sikerült már elérnetek belőlük? Minden válasznak örülni fogok :)

2013. márc. 10. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Az hogy minél több muffot levarrjak. Ameddig találok olyan luvnyát aki hagyja magát addig semmi más nem számít.
2013. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sikeres akarok lenni a munkámban, és egy megfelelő párt találni.


Gondolom ezzel sokan vagyunk így :)))))

2013. márc. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

A család megvan, 3 gyönyörű egészséges gyerek, egy szerető férj.

Karrier szempontjából:szeretnék még fejlődni, most tolmácsolok a konzulátusnak. Szeretném lerakni a jogosítványt.asszem ennyi.

2013. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ÉLhető fizetéssel, élhető munkahellyel rendelkezzek, ahol nem rettegek, hogy elbocsátanak.

Megfelelő méretű, elrendezésű családi ház, igényeimnek megfelelő kerttel.

Esküvő (1 éven belül)

4-5 éven belül 2 gyerek. Ha anyagilag és érzelmileg érzünk még vágyat egy haramadik gyerekre akkor utána lehet még, de amíg nincs egy sem, addig nem tudhatom, lehet csak 1 maradna:)

Mindeközben lediplomázni


Sokat utazni, nagyon sok helyen nem jártam még...


de mindegy, hogy hogyan alakul/alakítom, csak legyek elégedett az életemmel, ne kelljen semmit megbánnom, főleg olyat ne amit nem tettem meg..

2013. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Bebizonyítani a körülöttem lévő i*iótáknak, hogy nem vagyok olyan ostoba mint ahogy azt gondolják. Éppen ezért szeretnék megtanulni néhány nyelvet, esetleg 2-3 szakmát kitanulni, jól fizető munkahelyet találni. Aztán esetleg ha az anyagiak engedik, akkor kimenni külföldre. Férjet, gyereket nem akarok, kész.
2013. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném végre megszerezni a diplomát, aztán állást találni, amit legalább egy kicsit szeretek. Aztán jön a saját lakás/ház, meg a gyerek. Akarunk egy kutyát is a nyuszink mellé/után. Jó, boldog házasságot akarok, és egy egészséges lelkű, mindenre nyitott, boldog gyereket felnevelni. Jó lenne néha nyaralni menni, akár egy naposra is! Meg jó lenne még nagyon-nagyon sokat fogyni.
2013. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) Kívánom Nektek, hogy sikerüljön! :)
2013. márc. 10. 22:33
 8/14 anonim ***** válasza:

# 4/7

Tökéletesen megfogalmazta az én céljaimat is.

2013. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jól érezni magam minden nap. Eddig megy.

Meg még sokat utazni, és azt csinálni, amit szeretek. Gyerek és feleség kérdésben a véleményem, hogy túl sok mindenből maradnék ki, ha ezt választanám. De ki tudja merre visz az utam, lesz majd ami lesz. 18/F

2013. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Boldog akarok lenni. Ez ellen nem tehet senki :D
2013. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!