Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves fiatalok! Milyen...

14-18 éves fiatalok! Milyen céljaitok, terveitek vannak az életben? Milyen családi légkörben éltek otthon?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 18:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A családi légköröm nyugodt,bár nagyon sokan vagyunk,de szeretetben élünk,és nem vet fel a pénz,de nincsenek gondjaink.A tervem?Háát már régóta sebész szeretnék lenni,de most először valami jó gimi szeretnék bekerülni.

14/L

2009. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék beszélgetési szinten tudni angolul, leérettségizni, kimenni kb fél évre Nagy-Britanniába tanulgatni, fősuli...

Igazából nem tudom, mi szeretnék lenni, talán üzletasszonya, egészségügy területén dolgozó, fogalmam sincs. :)

Szerencsére az angoltudás fejlesztése elkezdődött, heti 10 órában tanulok angol, most kezdtem a 9.-et. Remélem sikerült min. egy alapfokút letennem évvégén, esetleg jövő év elején :)


Az itthon légkör normális, néha veszekednek, de nem annyira nagyon gáz, régen rosszabb volt.


14/L

2009. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok javítok:

*heti 12 orában

*üzletasszony

2009. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Külföldön akarok dolgozni és élni, ez az életcélom. Az, hogy diplomaszerzés stb., ezek csak hozzájárulnak az életcélomhoz! A családom nagyon rendes és megértő velem szemben, tudják jól, hogy a mai Magyarországban nem lehet megélni, régóta tudják, hogy külföldön fogok élni és elfogadták!
2009. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jah, 18/L
2009. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Sziasztok!!Én egy 15 éves lány vagyok!6 osztályos gimnáziumba járok és 3.os vagyok.Szeretnék rendőr lenni igaz kicsit fiús de valamiért mégis valamiért az aakrok lenni..Mi szegények vagyunk anya keres jóesetben 80.000 egy hónapban a nevelőapám meg 70.000 és igy kell megélnünk..3man vagyunk testvérek és ketten 600 km-re vannak innen mert tanulnak egyetemen..én nem akarom hogy majd a gyerekeim rossz körülmények között éljenek szóval inkább tanulok és remélem 4 év mulva be fgok kerülni a rendörsuliba.
2009. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Bekerülni az orvosi egyetemre, elvégezni és sebészként dolgozni itthon, vagy külföldön.


16/F

2009. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Leérettségizek, aztán kitanulok egy szakmát. Miután az megvolt, elmegyek dolgozni, és spórolok, hogy legyen pénzem, hogy egyetemre járhassak. HA azt is elvégzem, már 2 oldalról biztosítva leszel:D Itthon vagy külföldön élek - szerintem mindegy, a lényeg, hogy boldog és elégedett legyek.

A családi légkör jó, imádom a kishúgaimat, és a szüleimmel is elég jó a viszonyom.

2009. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

A legfőbb vágyam mióta az eszemet tudom, hogy sok gyerekem legyen, boldog nagy családom, és olyan munkám amit szeretek csinálni, és a szeretteimnek is olyan legyen:) És legyünk egészségesek!!


A családom kicsi, csonka, de nem panaszkodom, jó életem van, sok mindent megtanulok a nehézségek által..értem itt a csonkaságra, meg a munkanélküliségre.


17/L

2009. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

14 leszek decemberben

közeli céljaim egy része: kitűnő bizi, sikeres bejutás a vágyott gimibe, nyelvvizsga, jogsi, motor.

messzi céljaim: mínél messzebb Magyaro.-tól, legalább 3 gyerek, pszichológus szakma. jó családi, anyagi körülmények


nem élek jól, apám klímaxos és megkeseríti a családunk életét. anyagilag jól állunk. de semmi nincs úgy, ahogy szeretném :(

2009. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!