Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Negyvenes szőke, diplomás nő...

Negyvenes szőke, diplomás nő vagyok. Ma éjjel elmentem egy éjjel-nappaliba és sorra leszólítottak?

Figyelt kérdés
Nem öltözködöm kihívóan, elegáns nőként megyek ki a lakásból, fiatal sem vagyok, 45, ok, természetes hosszú szőke hajam van, és vékony vagyok, de a cigók, 10 perces úton 5-en megállítottak a luxus autóikból. Ennyire olcsón néznék ki? Kétlem. Mi a jó fene van itt? Már egy negyvenes nő is préda nekik? Nem nézek ki kevesebbnek, csak jól tartom magam, de akkor is negyvenesnek nézek ki.
2014. nov. 9. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Értékelik ha csinos vagy, biztosan meg is akartak hmmm. Csak a sajátos alpári stílusukkal adták mindezt a tudtodra.. Ha valóban igényes pali állított volna meg akkor segít a bevásárlásban...kiválaszt egy üveg bort és megkérdezi hogy csatlakozhat-e a vacsorához
2014. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen hogy van diplomád vagy nincs.


És ha már tanult embernek állítod be magad akkor minek teszel kérdőjelet azután hogy leszólítottak ?


Tőlünk kérdezed hogy leszólítottak-e ?


Nyilván nem.


És miért kérdezed hogy olcsón nézel ki mikor luxus autókból szólítottak meg ?


Ha trabant 601 hycomat-ból szólítanak meg akkor értem de így nem. A tag biztos tele volt pénzzel


Szóval legfőképpen a hosszú szőke hajad miatt szólítottak le kocsiból, és mivel sötét volt az arcodat nem látták abból a távolságból ezért nem tudták hogy 25 éves vagy vagy 45.

2014. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Óóó dehogy néztél ki olcsónak! :)

Az éjszaka hatása, mindenki préda ezeknek.

2014. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
És most ezen mi a meglepő? Azt hiszed azok akik leszólítottak aznap még nem szólítottak le tucat nőt? Volt, hogy engem is leszólítottak többen is egy nap, de én nem ájuldozok emiatt.
2014. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

KirályRobi


Nagyon elkaptad a lényeget. Magam sem tudom, miért ezeket tettem előtérbe, valszeg, azért, mert nem naponta szólítanak le. És akárhogy is nézzük, ha pasi lennék, senkit nem érdekelne a hajam, ami most fontos momentum, annyira azért nem vagyok hülye, hogy ne tudja, ha barna lennék, akkor nem kaptam volna ennyi kéretlen figyelmet. Nem tudom, te mit szólnál, ha valaki a hajadról vagy a külsőségeidről ítélne meg...

2014. nov. 9. 23:58
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak azért merült fel, mert a jövő héten dolgom van hajnalban több alkalommal, és BKK-át vennék igénybe.... de ennyi beszólással, hát nem tudom....
2014. nov. 10. 00:01
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is 40-es nő vagyok hosszú hajjal, diplomával, magas vagyok és karcsú, és tudok úgy öltözködni, hogy mindenki leszólítson, meg úgy is, hogy mindenki békén hagyjon és kikerüljön.


Szerintem negyvenéves korra ezzel már tisztában lehet lenni azért. De ha tényleg nem vágod, és ha szeretnéd, privátban szívesen adok tanácsokat. (Bár szerintem csak azért írtad ki a sztorit, hogy megoszd velünk a büszkeségedet, hogy lám, korodhoz képest milyen kapós vagy. ;) )


Egyelőre annyit, hogy éjszaka a kisboltba nem az elegáns asszonyt érdemes előadni. Kivéve, ha hiányzik a roma lakosság elismerése a "luxus" (LOL) autóikból.

2014. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"akkor minek teszel kérdőjelet azután hogy leszólítottak ? "


Azért tettem kérdőjelet, mert a GYk honlapja a kérdést nem fogadja el kérdőjel nélkül :)

2014. nov. 10. 00:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Szóval diplomás 40-es szőke hölgy aki jól néz ki és még kedves is hmm...


Merre laksz, megyek leszólítani :-D

2014. nov. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

"ha barna lennék, akkor nem kaptam volna ennyi kéretlen figyelmet."


Lehet, hogy a szőkék feltűnőbbek de egyáltalán nem biztos, hogy egy barna hajú nő nem kaphat több figyelmet. Sok pasi nem szereti a szőkéket.

Én nem hangoztatnám, hogy diplomás vagyok ennyi ésszel. Ez egy kérdés? Ez? Hogy minek szólítottak le? Honnan tudjuk? Olyanjuk volt oszt kész. Ilyenektől mit vársz?

2014. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!