Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak az...

Miért ilyen gonoszak az emberek? Nagyon megbántottak.

Figyelt kérdés

Kövér vagyok van rajtam 20kg felesleg.. Viszont folyamatosan diétázom(abszolút nem eszem kenyeret,tésztát,sütit,péksütit vagy csokit se gyors kaja) és mozgok is.. de ezek a kilók nagyon ragaszkodnak hozzám. Épp elég szenvedés nap mint nap bárhová is elmenni mert nagyon szégyellem magam és sok bántást kapok...

A minap álltam a buszmegállóban láttam ,hogy jön arra 2 srác és néznek valamit beszéltek és röhögnek..direkt lesütöttem a szemem vártam,hogy elmenjenek előlem..de nem ez lett megálltak előttem és az egyik odanyújtotta a kajáját ..talán valami pékárú lehetett..nem nagyon figyeltem majd pontosan ez hangzott el " na mi van röfi?megennéd mi?" aztán hangos röhögéssel tovább haladtak..

nagyon érzékeny lelkű vagyok és most már tényleg nem merek kimenni...alig vártam,hogy hazaérjek és kibőgjem magam aztán az lett a vége,hogy szanaszét ütöttem a dagadt hasamat ami miatt a bántásokat kapom..

még most is elkap a sírás és a remegés mikor felidézem ahogy megaláztak ott


2014. nov. 10. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabadna ennyire érzékenynek lenned egy pár tahó miatt.

Nézz körül és meglátod, mások sem manöken alkatúak.

A fiatalok nagyon gonoszak tudnak lenni.

Ha nem tudsz haladni a fogyással, kérd meg a házi orvosod, ajánljon dietetikust számodra. Ő majd beállít neked megfelelő diétát .

2014. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
engem is sokat bántottak különböző okok miatt. Megoldás sztem a feszültséglevezetés ,járj el futni,boxolni,úszni.
2014. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Fiatalon, (mert gondolom, hogy te nagyon fiatal vagy) én is ilyen voltam. +20 kg , rövid haj, lesütött szem... mert azt hittem,hogy mindenki engem néz. Persze a látható gyengeségemmel be is vonzottam a bajt, a bunkókat. Volt egy barátnőm, aki hormonális problémák miatt 40-50 kg-val volt több. Mellettem is nagy darab volt... de senki sem bántotta!!!! Olyan stílusa volt. Vagy imádták, vagy féltek tőle :) irigykedtem rá, pedig vékony voltam mellette. Hidd el, ennek szinte semmi köze a kilóidhoz! Ez önértékelési zavar. Számtalanszor álltam a tükör előtt és sírtam.... utána a könnyeimet törölgetve leültem enni. ... sorolhatnám. Ma, 38 évesen 166 cm magasságomhoz 54 kg vagyok. Hosszú haj, nagy cicik..bomba test...és szültem két gyereket. Tudod mikor kezdtem el fogyni? Mert én nem sanyargattam ám magamat!!! Akkor, amikor elfogadtam magam. Kezdtem olyan ruhákat hordani, amik a már 78 kg-s testemhez illenek. Amikben jól éreztem magamat. Minél jobban voltam, annál kevesebbet ettem...de arra figyeltem, hogy napi 5X egyek, keveset. Lassan olvadtak a kilók. Ismerem azt a csajszit is, aki 100kg-t fogyott.... hajrá! Vegyél 1-2 klassz, csini ruhadarabot (20 kg nem olyan sok!!!!, arra még kapsz csini rucit) és kezd el jól érezni magadat. Holnapra nem fogysz le, az legalább 2-3 hónap minimum... addig is látni fognak emberek. Addig is szokd, hogy nem vagy kevesebb. Mire belejössz, addigra ledobsz pár kilót.... olvadnak. Persze alap, hogy 18 után ne egyél. Menni fog! Állj a tükör elé, simogasd meg a pocid, mert az Te vagy! Mond meg neki, hogy "el fogsz lassan fogyni" és hidd el, ha tényleg diétázol, sok vizet iszol és nincsen nasi...lemegy:)
2014. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Olyan nem igazán van, hogy valaki nem tud lefogyni. Ha csak nem valami betegség van mögötte. Írd már le egy átlagos napi étkezésedet. Egyébként csirke/hal kevés barna rizzsel, sok zöldséggel. Mindez kiszámolva a célodnak megfelelően. Egy multivitamin, és sok víz. Másra nincs szükséged, a mozgáson kívül persze.
2014. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem szabad lesütni a szemed, mert akkor ezek a barmok betalálnak, látják rajtad, hogy könnyű fogás vagy

az utolsó válaszoló mindent szépen leírt és teljesen igaza van

én még annyit tennék hozzá, hogy építsd fel az önbecsülésed, te is ugyanúgy értékes ember vagy, mint akárki más

járj mindig felemelt fejjel, kihúzott háttal, lendületesen

2014. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
bocsi, az előbb a 3-as válaszolóra gondoltam
2014. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
és még mindig vannak hülyék, akik elhiszik és hangoztatják, hogy nem lehet enni "este" 6 után...
2014. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia,30 éves koromig 56-58 kilós "dagadt"ként éltem...

Aztán jöttek ki fel a kilók,tíz év alatt tizen pár.

Most 71 vagyok,vissza sírom az 58-at.

Viszont rájöttem mennyit számít az öltözködés,tudom mit vehetek fel és ez nagyon sokat számít.Neten szoktam nézelődni,hogy a hasonló alkatú ismert emberek hogy öltöznek nekik azért jó tanácsadók vannak és turkálóban bármit be lehet szerezni...

Szóval ez az én tanácsom.

Jók a visszajelzések,ugyhogy már nem látom olyan tragikusnak a plusz húszast.

Igaz,fürdőruhában nem szívesen villogok:)

2014. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Megaláznak? Kövér vagy, még jó, hogy beszólogatnak, fogyj le, ha zavar, ne itt picsogj.


Én épp ellentét, anorexiásan vékony a pajzsmirigyem miatt. Minden nap megbámulnak, kibeszélnek, az "anorexiás liba" kb. minden ilyen megnyilvánulásban benne van.


Épp ezért nem tudom elfogadni, miért kéne tapintatosnak lenni egy elhízottal szemben. A vékonyaknak miért lehet simán beszólni (egyél, gebe, beteg, kezeltesd magad és hasonló szépségek), a malacoknak meg miért nem?

Vajon nekünk nem esik rosszul ez az egész, csak nekik?


Hát képzeld, nekünk is szr, mégsem nyavalygunk ennyit, mint ti.

2014. nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Ez azért így durva. Nem is tudom hogy lehet valaki ilyen bunkó. Pedig ezek sem tökéletesek, csak azért csinálják hogy addig se a saját gyengeségükkel foglalkozzanak az emberek.

Szerintem is azért csinálják mert nem magabiztosan álltál ott. Hidd el ha kihúztad volna magad és határozottan néztél volna (nem feltétlen haragosan vagy kihívóan csak határozottan) tuti nem kötöttek volna beléd. Könnyebb egy olyat bántani aki már eleve megadta magát mint aki még esetleg elhajt a csába. Nagyon tahók ezek. Csak remélni tudom hogy emberükre akadnak aki majd lealázza a földig.

Minden esetre ne keseredj el! Sikerülni fog a diéta! Én biztos vagyok benne hogy sikerülni fog, mert akarod! Ha az ember nagyon akar valamit akkor addig megy míg el nem éri! Szurkolok neked. Viszont a te esetedben szerintem a fogyás kevés. Magabiztosabbnak kell lenned. Ez két félképpen működhet szerintem. Egyfelől pszichológussal aki sokat bír segíteni. Ha arra nincs lehetőséged akkor pedig hatalmas akaraterővel. Mikor fogod magad és eldöntöd. Ehhez javasolnák egy technikát. Nagyon gyerekesnek hangozhat de nekem többek között ez vált be. Vettem egy jellemet, az én esetemben egy olyan ember volt akire hősként tekintettem és hasonlítani akartam. Ha bonyolult szituációba keveredtem mindig az jutott eszembe hogy megkérdezzem magamnak hogy ő mit csinálna. És sokszor akkor jobban láttam mi a helyes és akkor megpróbáltam azt tenni.

Remélem tudtam segíteni! Ha elérted a céljaidat akkor mindenféleképp írj vissza! Szurkolunk neked! :)

2014. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!