Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? /...

Mit tennétek a helyemben? / Részletek lent! /

Figyelt kérdés
Mit tennétek a helyemben, ha az életetek kudarcba fulladt szinte teljesen, azaz minden területen? Hogyan állnátok talpra, hogyha szinte mindenben úgymond 21es csapdában lennétek és teljesen egyedül élnétek? A minden területet az alábbiakra értem: küllemileg romokban heverek, egészségileg ingadozok, mentális egészség terén is ingadozok, milliós adósságaim vannak rezsi plusz bank felé, lakhatásom bizonytalan, munkanélküli vagyok és még igazából sorolhatnám. Külföldre menekülésre már gondoltam, de nem beszélek egy nyelvet sem. Úgy vélem, hogy mások is vannak hasonló cipőben, ezért is várnék tanácsokat/tippeket, mert én már azt se tudom, hogy hol kezdjem el. Előre is köszönöm a javaslatokat.

2014. nov. 11. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, minden ehlyzet egyedi, problémák és lehetőségek. Ha a helyedben lennék és nincs ami idekössön, gyorsan tanulnék annyit hogy alapszinten tudjak beszélni egynyelvet és tipli. 3 hónap alatt megoldható.
2014. nov. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta vagy munka nélkül? Semmi lehetőség? Eladni nem tudsz valamit?
2014. nov. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két éve vagyok munkanélküli, sajnos. Az egészségi állapotom miatt ami ugyan nem súlyos, inkább mentális területen durvább nem nagyon merek külföldre egyedül kivonulni. Segélyre semmire se vagyok jogosult, két-három barátom segítenek folyamatosan, amennyire bírnak. De már ők is kifogytak az ötletekből. Már mindent eladtam, amit eltudtam adni. Még korábban kértem szakmai átképzést is a munkaügyin, de már nem kaphatok azt se, mert még régebben már kaptam egyszer. Ezt mondták legalábbis.
2014. nov. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!