Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Egy hete faj a derekam (vesemedencènèl) és alhasi fájdalmam is van meg oldalt fajnak a mellei a barátom szerint nem lehet terhes ... Utoljára 13 napja voltunk együtt és azért felek mert 8-án volt a 24 nap és általában 24-25 napon meg jön de meg nem jött meg lehet hogy fel vagyok fázva (vizeletem sötétebb színű és sokszor járok pisilni) reggel egy nagyon minimálisan görcsöltem kijöttem levegőre enyhült és átváltott petefészek görcsölős fajdalomra a hátam az meg több mindentől fájhat pl. attól h pincér tanuló vagyok és sokat emelgetek . munkatársam szerint fellehetek fázva és ajánlotta a a cickafarkfű teát ...ha fel vagyok fázva attól késhet a havim?? Vagy ha esetleg valami gyulladásom/fertőzésem lehet?? Kérlek titeket ha volt hasonló tapasztalatok írjátok meg mert kicsit felek ! Előre is köszönöm a válaszokat sziasztok

2014. nov. 11. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ha fel vagy fázva késhet, nekem is késett ilyen okok miatt... :)
2014. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!