Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Én nagyon szerelmes voltam belé 7hónapig csak barátok voltunk. Össze jöttünk 2 hónapig működöt a dolog ő szerelmes én csak egy jó barátként érzek iránta.


A csaj soha sem magát adta de idővel egyre jobban kezdtem a valódi énjén meg ismerni.

Nem valami őszinte csaj, piti dolgokban szokott hazudni.

Én már meg bízni sem tudok benne ezért párkapcsolatot nem akarók tőle.

Néha olyan kis lányos , de nagyon magának való csaj.

Valamikor rá sem ismerek mintha nem is ő lenne.


Próbáltam hogy csak egy barát de elég csak rá nézni és egyből meg kívánom ő meg nem utasít vissza.

Mindig azt mondja " úgy érzem hogy csak ezért kelek neked."

Mindig abba a hitbe van hogy járunk, mondtam neki hogy legyél más fiúval de neki nem kell.

Én meg ha más lánnyal lennék tudom hogy nem bírná ki" Nagyon féltékeny egy típus" Ha próbálom tartani a távolságot mindig utánam jön" keress , ír , megalázza magát."


Ha maradunk barátok nem fog vívódni az érzelmeivel?

Vele már nem akarók párkapcsolatot, de barátként hogyan maradhatna meg?



2014. okt. 28. 09:37
 1/2 A kérdező kommentje:
20 és 25 évesek vagyunk.
2014. okt. 28. 09:39
 2/2 anonim ***** válasza:

A csajnak a horoszkopja tutira hal :)

Az exem hasonló volt de komolyan olyan volt mintha ő róla olvastam volna.

Nem tudtuk barátok lenni ebből sosem lesz közömbösség mert ő még szerelmes beléd.

Te viszont már nem és sexuálisan kihasználnád őt mert te használod de nem akarsz tőle semmit se, neki az többet jelent.

Ha nem érzel iránta tényleg semmit és jót akarsz neki építsd le momdd meg neki fogja fel már 20éves nem gyerek hogy vége és ennyi. Tilsd le a számát és a facebookról mindenhonnan tilsd le és ne állj vele szóba rossz lesz de muszáj az ilyen intenzív érzelmes nőkkel keményen kell bánni.

Az ilyen típusúak apakomplexusban szenvednek és erős írányítású pasikra van szükségük.

Nekem azért hazudott folyton mert nimfomániás volt és folyton sexelni akart én nem bírtam teljesíteni és mindig félre lépett és hazudott de lebukott a haverok által.


27/ F

2014. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!