Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kapjam "vissza" az...

Hogyan kapjam "vissza" az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Járok futni és ma egy lány leelőzött. Tudom, h nevetségesen hangzik, h ezen kiakadok, de amúgy is haszontalannak érzem magam és a kedvem, önbecsülésem a béka feneke alatt van és ez az előzés dolog nagyon lesüllyesztett a "mélybe". Hogyan szedjem össze magam? Hogyan kezeljek ilyen előzéseket?

köszönöm

22/L



2014. nov. 12. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem a problémáid....:D Miért kell ennyire másokhoz mérni magad? Honnan tudod, hogy a másik csaj nem pont hivatásos sportoló?

Ne akadj fenn minden apróságon.

2014. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt sok helyen, ahol futni szoktak, egyszerre több ember is fut és irreális mindegyikkel versenyt futni, de még akár csak nyomon követni is őket.

Ahol én szoktam szaladni, ott velem egy időben még 50-60 személy is szalad, nyilvánvalóan nem tartjuk megfigyelés alatt egymást, hiszen mindenki elvan a maga idejével, erőlétével, teljesítményével, stb.


Másrészt döntsd el saját magadban, hogy mit akarsz elérni.

Mi volt konkrétan az, ami megzavart a másik személyben és amit magadban akarsz fejleszteni ? Az állóképességet ? A sebességet ? A kitartást ?

Általában amit másban látunk és megzavar, az a saját ambícióink projekciója. Ez alapján tudni fogod, hogy mit tudsz kezdeni ezekkel a helyzetekkel.

2014. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!