Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdenetek egy olyan...

Mihez kezdenetek egy olyan ferjjel, aki allandoan megbant amikor beteg vagyok, mert szerinte csak szimulalok stb?

Figyelt kérdés
Pl. Amikor terhesen hanytam es szerinte csak szimulaltam egy reszet a hanyasoknak, vagy most kohogorohamaim vannak es majd megfulladok, erre jon hogy en eroltetek ra a kohogesre es direkt csinalom. Soha se soha nem szimulaltam meg, tehat nem lehet ez az alapja. Nekem ez rosszul esik, ugy erzem hogy nagyon hulye!!
2014. nov. 12. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha köhögőrohamaid vannak akkor menj orvoshoz, mert lehet, hogy lábon hordasz ki egy tüdőgyuszit.
2014. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, kaptam is antibiotikumot. Csak sokszor befulladok es a ferjem azt hiszi ezt le tudom allitani.
2014. nov. 12. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor szohoz jutnék a köhögéstöl nyaralni küldeném valami melegebb helyre. De nagyon durván.
2014. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kirakni, mint azt a bizonyos macskát. Komolyan, ha ekkora tapló, minek vagy mellette? Azt mondjuk szívesen megérdeklődném tőle, hogyan lehet hányást szimulálni.
2014. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha szimulálnád akkor az miért lenne jó neki? Nem értem a férjed gondolatmenetét.
2014. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!