Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok meddig...

Ti mit gondoltok meddig varhato el hogy valaki a psziches beteg tarsat tamogassa?

Figyelt kérdés
Az ismerosi korben tortent az eset. A pasi es a no osszekoltozott es azutan kiderultek a gondjai. Ongyilkossagra valo hajlam,kisebbrendusegi erzes. Az osszekoltozesre azert kerult sor mert a no terhes lett de tervben volt nekik. A no rajott hogy nehez egy ilyen emberrel elni volt amikor terhesen korhazba vitte mert osszevagta a karjat es fel hogy az idegeskedes ramegy az o es a mar megszuletett gyerek eletere. Orvoshoz jar a pasi meg terapiara is megsem valtozik semmi csak ideiglenesen. Ti mit tennetek?
2014. szept. 26. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez is azok közé a dolgok közé tartozik, amikor utólag nemigen lehet semmit sem csinálni.
2014. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet köpködni (téged is fognak), de menekülj ... a saját életed
2014. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben, gyerek nem volt szerencsére.

Én akkor adtam fel amikor láttam, hogy bármennyire is szeretem, bármennyire is erőlködöm nem lesz jobban.

Sajnálom, hogy így alakult, mert egy nagyon értékes, szeretnivaló ember, de egyszerűen képtelen lekűzdeni a problémáit, a segítségemből meg nem kért.


Előfordul az ilyen, tanulj belőle és lépj tovább.

2014. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!