Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is így érzitek? / Részletek...

Ti is így érzitek? / Részletek lent! /

Figyelt kérdés
Elegem van mindenből, és mindenkiből. Dolgozzak, de két éve nincs hol. Keressek, de hiába keresek, nem találok semmit se. Az emberek bunkók, mindenki kötekedik mindenkivel, nincs egy kedves szavuk egymáshoz - tisztelet a kivételnek, ami igen kevés -. A pasik folyton csak a jobb nőt keresik, a nők csak azt lesik melyik pasinak van több pénze. Mindenki mindenki felett folyamatosan ítélkezik. Ha beteg mer vki lenni, vagy gyengébb mer vki lenni az átlagnál azon mindjárt átgázolnak és eltapossák, de megértést, szánalmat alig-alig látok vkiben bárki felé. Hová lett az a Magyarország, ahol 20 éve éltem, hová lettek azok a normális emberek? :((( Mi ez a folyamatos gyűlölködés? Mi ez a folyamatos önzőség, egoizmus, és Isten tagadás??? :(((

2014. nov. 12. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En is ezt kérdezem?!
2014. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ami aztán végképp kiakaszt, hogyha felmerem tenni ezeket a kérdéseket így neten, akkor még én vagyok a depressziós. És csak negatívan látok mindent. Olyan jó lenne, ha így volna, mutassa már nekem meg vki, hogy tényleg így van! :( Úgy szeretném látni! :(
2014. nov. 12. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor már 2.-en vagyunk depressziósak.Szóról-szóra ugyanezt tapasztalom én is.
2014. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én komolyan örülnék neki, ha csak depresszióról lenne szó, csak mutassa meg már vki, vigyen el engem olyan emberek közé stb., és ha ott is csak így látom a dolgokat, akkor ígérem kezeltetem magam.
2014. nov. 12. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vallásos vagy?

Nem, nem vagy depressziós, csak ember maradtál,amit mások talán már elfelejtettek, tisztelet a kivételnek!

2014. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, hiszek Istenben. Legalábbis igyekszem.
2014. nov. 12. 23:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is.
2014. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2014. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. nov. 12. 23:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen vilag. Megszoksz v megszoksz, ervenyesulni kell, kulonben eltaposnak es kis tulzassal ehen halsz. Nem tul szep kilatasok, de sajnos nem tudunk tenni ellene. Sokszor eszembe jut, h milyen lesz mire a gyerekem felno..?! Azert persze tulzoan negativan latod, az lehet h enyhe depresszio! Mert azt is meg kell latni aki nem ilyen.. nekem egyik baratom se a penz vagyva kulso miatt valasztott part, normalis csaladok elnek korulottem, csak a munka vilaga gaz :-).
2014. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!