Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már úgy, hogy annyira...

Voltál már úgy, hogy annyira utáltál valakit, hogy már vártad tőle, hogy valami idegesítőt mondjon, csak, hogy kritizálhasd, s ha nem volt, akkor talán okot kerestél?

Figyelt kérdés
Én igen, és mások is velem, de nem tudom mi értelme az ilyesminek.:))
2014. nov. 14. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, de nem vagyok büszke magamra emiatt. Mentségemre szóljon, hogy az illető már hosszú ideje provokált a viselkedésével.
2014. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen, föleg a beszédhibasak tudnak felcseszni foleg ha az r helyett l - t mondanak a buz!k, no azoktol csak olyat kerdezek hogy folyton visszakerdezhessek tobbszor is hogy ereztessem vele hogy menyire utalom a fajtajat
2014. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 1 - mivel provokált?:))

ezzel én is így vagyok, nem vagyok büszke magamra, amikor rájövök, hogy ennyire tudok utálni valakit, többé-kevésbé ok nélkül, bár hozzá teszem, hogy az illető az ex-em.(bár rajta kívűl is akadnak ilyen áldozatok).

2014. nov. 14. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg is így vagyok.Mondjuk nálam már elszakadt a cérna, és tettlegességig is fajult a dolog, de még mindig várom az alkalmakat.Én sem vagyok büszke erre, de lassan 4 éve tűröm a viselkedését, ami az utóbbi időben nagyon gázos
2014. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

miért, ki ő- vagyis együtt éltek?

én az exemmel nem, így tényleg semmi okom nem lenne, hogy foglalkozzak vele, vagy észre vegyem, de mégis. bár nem rég szakítottunk és az ilyen állapot elhúzodik egy jóideig, talán nagyon megkéne válogatnom, hogy kivel szűröm össze a levet.

2014. nov. 14. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok: a párom kamasz fia (előző házasságából) Mint tudjuk, a kamaszok (főleg, ha még akarják is), hamar el tudják érni, hogy perceken belül magas legyen a vérnyomásod.. én pedig felnőttként nem tudtam egy idő után már megőrizni a hidegvérem, és a legközelebb adandó alkalommal vártam, hogy valami szemtelen megjegyzéssel reagálhassak én is.
2014. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban talán jót tett a lelkemnek, de utòlag sajnálom, hogy nem pergett le rólam a sok szemtelensége. Lehettem volna ennél okosabb is..
2014. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!