Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereti itt valaki a fórumos...

Szereti itt valaki a fórumos szerepjátékot?

Figyelt kérdés

Mióta nincs thrillion egy kicsit hiányzik. Nem voltam annyira aktív, csak néha, de olyan jó volt ott ellenni az emberekkel.

Szal tudtok valami hasonlót? Ami elég fantasy, mert az anime szerepjáték az nem az én stílusom (nem ismerem na). Néztem a sailor moont meg a dragon ballt amikor kicsi voltam és kb ennyi. Meg néhányat ami megtetszett elfen lied, ghost in the shell, ilyenek...

Na nekem az is jó, ha nem egy konkrét oldalon kell játszani, hanem emailben, csak kicsit hiányzik. Köszi a válaszokat! :3



2014. nov. 18. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom
2014. nov. 19. 09:40
 3/3 A kérdező kommentje:

Fú ennek aztán nem semmi a szerkezete :D

Mintha egy börtönbe törnék be kb :D, de pont ezért tetszik, a felületes embereket azonnal elijeszti. :3


De ugyanakkor baromira zavaró a zsúfoltsága és az átláthatatlansága. Meg fogom szokni nem az a baj. Gondolom 2010 óta nem is nagyon újították a kinézetét és lemaradtak ezáltal a mostani tiszta, modern designoktól, valszeg akik meg beleszoktak már nehezen igazodnának el rajta.


Mindegy, tetszik, játszani fogok rajta.

2014. nov. 19. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!