Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ijesztő öntudat! Ijedtél már...

Ijesztő öntudat! Ijedtél már meg magadtól a tükörbe nézve?

Figyelt kérdés
Már párszor előfordult velem,hogy hosszasabb idejig nézrm magam a tükörbe.Úgy ahogy van kivülről.Megijedtem,hogy az ott én vagyok!Igen én!És ijesztő volt mert maga az elmém lehet,hogy itt fizikai teste van de egyébként teljesen független.(remélem értitek mire gondolok)A lényeg az,hogy veletek előfordult már ilyen?Ténxleg nagyon furcsa tu lenni amikor nézed nézed magad a tükörben ,,testközelből" és belegondolsz,hogy az ott te vagy.Olyankor úgy látom magam mint egy idegent.Egy lány a tükörben akinek a ,,testét viselem".Nagyon furcsa.---Örulnék bármilyen és minél több véleménynek :)

2014. nov. 18. 16:22
 1/6 tarnai ***** válasza:
82%
Küldj képet, lehet ttényleg ijesztő vagy.
2014. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ijedtem, amikor egy bringaesés után a tükörbe néztem.
2014. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt majdnem mindenki kipróbálta már:D ha például csendben nézed magad percekig, minél kevesebb pislogással akkor egyenesen rémisztő:D
2014. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Velem is volt már ilyen, pontosan ugyanezt éreztem. Aztán megijedtem, attól féltem, h megőrülök. Fura ez az egész.
2014. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Én átérzem amit mondasz. Igen, volt ilyen! Nem jó érzés. Mintha az az ember valaki lenne, de te magad irányítod.


Létezik ez az érzés

2014. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sokat rajzoltam önarcképet, így bár megijedni nem de leginkább azt érzem hogy "ismerem" akit látok.

Viszont egyszer álmodtam, álmomban eredeti önmagam láttam a tükörben. Azonnal felébredtem. :)

2015. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!