Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon ezt más országokban is...

Vajon ezt más országokban is így látják?

Figyelt kérdés
Magyarországon mindenkitől azt hallom, hogy a "magyar lányok a legszebbek." Nem megkérdőjelezni akarom ezt. Csak az jutott eszembe, hogy oké, a magyarok ezt mondják. De vajon más országokban is így gondolják? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok :D

2013. júl. 13. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Ez csak magyar szokás. Egy időben az volt a szlogen, hogy a pesti nők nagyon szépek. Ami akkor sem, és ma sem igaz.
2013. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát azért van benne valami, nézd meg a többi országban a nőket hááát inkább nem mondok semmit, jó persze máshol is vannak jók
2013. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon szépek a magyar nők, és ezt tudják a külföldiek is. Abban nem vagyok biztos hogy legszebbnek tartják őket, de mindenképpen elismerik hogy gyönyörűek :)
2013. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én hallottam olyan külföldiről, aki nemcsak a munkája miatt költözött Mo.-ra, hanem azért, mert szépek a magyar lányok :D
2013. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Én szinte egész Európát bejártam, szóval a lányokról tudok csak nyilatkozni. Azt kell h mondjam, h a magyar lányok igencsak a mezőny végén kullognak. Búskomorak, nem tudnak öltözködni, nem adnak magukra, rossz a bőrük (a jó magyar konyha hatása lehet) a "génállomány" sem a legjobb...

A legszebbek szerintem a cseh, szlovák és a skót lányok.

2013. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Ja, a magyar nők külföldön inkább a lepedőakrobatikájukról híresek, nem a szépségükről.
2013. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
utolsó, tedd már meg hogy nem általánosítasz...
2013. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

@7

:DMin sértődtél meg, cica? Hogy ne általánosítsak? Nem láttam minden magyar nőt, ahogy minden külföldit sem (ahogy senki más sem), tehát kénytelenek vagyunk általánositani az alapján, amit láttunk.

2013. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem sértődtem meg semmin, és mivel férfi vagyok így megköszönném, ha hanyagolnád a cicázást. Bár így már értem, mi a bajod a magyar lányokkal ;)
2013. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egy német turista mondta, hogy itt tényleg szépek a lányok, a német nők meg csúnyák.
2013. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!