Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek a szégyenlőség ellen?

Mit tegyek a szégyenlőség ellen?

Figyelt kérdés

Egyedül érzem magam, és egyedül is vagyok. Mert szégyenlős vagyok. Csendes természetű vagyok, bulizni nem járok, barátnőm nincs, nem mindig van kedvem. emberek közt lenni. Pénzem egy vasam se, munka nincs, lehetőség néha akad. Csak alkalmi munka. A pénz nagyon múlandó nálam.

Valaki tudna e egy pár tippet adni hogy kissé jobban érezzem magam, hogy tudjam hogy valaki gondol is néha rám.



2013. jún. 9. 11:53
 1/3 anonim válasza:
Nagyon szomorúan olvastam a leveled. Ha van kedved írj nekem privátban és ott szívesen beszélgetek veled! Hátha jutunk valamire :)
2013. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj keresni állandó munkahelyet,szerezz barátokat.Ha ismerkedsz...vagyis próbálsz ismerkedni,akkor van esélyed rá,hogy megnyílj.
2013. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést, csak pár éve :)

Menj dolgozni, ott a nyári munka alkalmával sok hasonló korú emberkével találkozol, hátha megkedvelnek :)

(én a nyári munkának köszönhetően jöttem össze a mostani barátommal.(egyik ismerőse, aki bemutatott minket egymással, azzal dolgoztam egy műszakban 1 hétig :))

2013. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!