Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emok! Mi az értelme az emonak?...

Emok! Mi az értelme az emonak? Milyen az emo életérzés? Mi ellen lázadtok?

Figyelt kérdés

Neeem vagyok emo ellenes, nem akarok veszekedést. Emok válaszát várom ( de ha nem vagy emo mégis ki tudod nekem fejteni, akkor oké)! Ja és nem kérek olyan válaszokat hogy ,,semmi". És emo kritikákat sem kérek.

Elöre köszi! ;)



2014. nov. 18. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Lázadnának? Max a szinek ellen.
2014. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Az emok már rég kihaltak. Amelyik meg nem, az amúgy is csak divat emo, nem?:D
2014. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Az emo egy életérzés - kezdhetném kapásból klisével a mondókám. De tényleg, valami olyasmi. Az emo az emotional, azaz érzelmes szó rövidítése - ergo ezek az ürgék és ürginák ilyen mély érzésű emberek... alapjából véve.

Hogy lázadnak-e bármi ellen, vagy ezt felfoghatjuk magában lázadásnak, mindenki döntse el maga.


Egyébként senki nem tehet arról, hogy a pop-kultúra erre is ráfröccsentette az orra vérét. Rockereket, punkokat, gothokat ugyanúgy megtaláltak - ne tessék pont ezeket az embereket -külön- bszogatni.

2014. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami 2006-ban divat lett, az egy tökéletes gazdasági lépés volt. Egy mondhatni divatellenes irányzatból csináltak divatot, és eladták újnak. Be is jött. A 80-as években egészen mást jelentett, mint most/akkor.
2014. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyéntől függ az h lázadunk e vlmi ellen v nem:) minden egyéntől függ! én az emberek ellen lázadok a mai világ ellen mert az nem normális ami ma megy és a legtöbben ezért...az emberek nemtörődömsége és tudatlansága ellen...mi így érezzük jól magunkat ennyi^^ nem kéne minket csak azért elítélni mert másh nézünk ki ez nagyon bánt engem de megtanultam már kezelni:) az értelme? az élet! az h jól érezzük magunkat h felvállaljuk h mások vagyunk! hogy mi is boldogok legyünk^^ szerintem ez de ez is egyénfüggő mindenki másh vélekedik erről... most fáradt vagyok ezt hosszabban kifejteni xD de remélem segíthettem neked! luw:* 16/emoL
2015. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BVBarmy00 válasza:
100%
Az emok elsősorban azért lázadnak, mert az emberiség nincs megbékélve, pazarol stb.Tehát konkrétan az emberek ellen.Az emok érzékenyebbek.Ha valami bántja őket, másképp viselik, mint a nem emok.Ugyanakkor ha valami boldoggá teszi őket, azt mindenki tudja, hisz repdesnek az örömtől, mindenki tudtára adják.Sokan az emokat összekapcsolják az érvágással.Ez a hard'n emokra jellemző.A többinél is előfordul, de ritka.
2015. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ertelme? Enis el mondhatnám,hogy ez egy életérzés. Mert tenyleg az. Mi erősebben érezzük a szomorúságot,örömöt. Az öltözködéssel meg szeretnénk elkülönülni a mai szenny társadalomtól. Felhívni a figyelmet,arra ami most megy. Nem vagyunk mindig szomorúak,bar ha valami ugy érint minket,akkor igen. Voltam depressziós enis,es karcoltam is magam egy rövid ideig. Mára ha elítélni nemis,de egyetérteni nem tudok ezzel a életellenesseggel. En például a környezetszennyezés es az állatkínzás ellen lázadok. Gyűlölöm a pazarlást. Nem utolso sorban a társadalom ellen is. Szüleink arra tanítottak minket,hogy mindig mondjunk igazat. Es most mit var el a nep? Hogy hazudjunk. Mindenben,mértéktelenül. En mindig az igazat mondom,ha meg ezzel megis bantok valakit.

15/L (half ire half tolerance emo)

2015. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egy életérzés....Én pl(emo)ha valaki megbánt,visszaszólok és nem foglalkozom vele...de otthon....otthon bizony ideges vagyok sírok és persze hogy fáj....Én az emberek nemtörődömsége miatt,külsőségesek ellen,állatkínzók ill.a mai úgy nevezett páwák ellen,lázadom.De az előttem válaszolók szépen kifejtették :D
2015. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Mi a világ ellen lázadunk. :) És igen, a szomorúságot és az örömöt is máshogy viseljük. :) Egy dolgon képesek vagyunk akár hónapokig agyalni... ez egy életérzés, és igazából a lényegét csak az emok értik meg igazán. :) Emonak tényleg születni kell. :)
2015. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem válaszolóval emonak születni kell :) . Milyen az emo életérzés? hát ezt elmondani nem tudnám,de az emok értik.
2015. dec. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!