Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki online pókerből él?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mi ennek a társadalmi megítélése. Ha azt mondom, hogy pókerezni szoktam, elég furcsán néznek az emberek, de volt, aki csak nevetett. Bármi érdekel, ami erről az embereknek eszébe jut.
2014. nov. 20. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse játékos -> szerencse -> nem stabil dolog -> veszélyes -> kalandvágyó -> egyszerre tetszik és egyszerre taszít.
2014. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ebbôl meglehet élni?
2014. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy életművész. Nem ítélném el, max zavaró lenne hogy amennyire tudom az ilyenek nappal alszanak.
2014. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehet abból megélni? Én is akarom! :DD
2014. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :)
2014. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Én irigylem még pedig azért, mert ilyen őrült/bátor ember, h hisz abban, h ezt élete végéig tudja csinálni.

Van egy ilyen ismerősöm.

Úgy néz ki az élete, h reggel felkel, megy jobbra-balra(ez az igazi segélyes életmód, h mindenkivel leáll beszélni) aztán, ha érzi akkor szalad haza játszani.

Olyankor nyomja két napig, úgy áll fel, h hulla, de nyert vagy 200 ezret, aztán döglik, majd kezdi előről.

Ha meg van a pénz akkor meg megy venni fullos horgászbotot aztán persze egy hétre el is tűnik vele.

Meg van egy évben 3*-4*, h elmegy valami komoly versenyre, ahol x százezer a beugró.

Általában a kiruccanás összege(amibe benne van, h visz magával valakit, mert kell aki hazavezet neki meg körbeugrálja) visszajön, egyszer tudom, h nyert 6 milliót.

Szal tetszik a kötetlen, világjáró életvitele, aminek során azt csinálja, amit a legjobban szeret és nem csak amatőr szinten.

2014. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Paranoid Eye válasza:
Hát... A póker végül is nem lottó. Tehát kell hozzá tudás is, nem 100%osan csak a szerencsén múlik, de ettől még szerencse játék. Szóval engem inkább taszít... Én nem élnék soha kizárólag ebből, de aki így döntött azt nem ítélem el, csak vigyázzon, nehogy elveszítse mindenét.
2014. nov. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Paranoid Eye válasza:

És amúgy átlagosan mennyit pókerezel? Tanulsz/dolgozol e mikor nem pókerezel? Kb. mennyit profitálsz a pókerből?

(Csak úgy érdekel)

2014. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ügyes elsősorban, mert azért ott sem minden a szerencsén múlik. Az pedig hogy meg bír belőle élni szintén azt jelenti hogy nem ma kezdte és eddig feltételezhetően ha ezt ki meri jelenteni akkor már jó ideje csinálja. Mivel jó ideje csinálja erről nekem az jön le megint hogy ért hozzá és nem szerencsére hajt. Ebből a szempontból szerintem ügyes és leleményes. Persze jobb ha van valami B terve is arra az esetre ha nem úgy jönnek ki a dolgok.
2014. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"És amúgy átlagosan mennyit pókerezel? Tanulsz/dolgozol e mikor nem pókerezel? Kb. mennyit profitálsz a pókerből?

(Csak úgy érdekel)"


Havi kb 60 órát az elmúlt 2 hónapban, mert mellette tanulok. Amikor dolgoztam suli mellett semmi időm nem volt és azért is kezdtem el pókerezni, mert az órarendem miatt nem tudtam tovább dolgozni, túl keveset tudtam volna menni, heti 4 napot vártak volna el és ezért kirúgtak. Most még nem profitálok sokat, zsebpénznek jó, kb havi 50-60000 Ft-ot nyerek, ez még nagyon alacsony limit és többet is lehetne játszani.

2014. nov. 20. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!