Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki online pókerből él?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy mi ennek a társadalmi megítélése. Ha azt mondom, hogy pókerezni szoktam, elég furcsán néznek az emberek, de volt, aki csak nevetett. Bármi érdekel, ami erről az embereknek eszébe jut.
2014. nov. 20. 13:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egyébként azért kezdtem el ezzel az egésszel foglalkozni, mert ismerek olyat, akinek nagyon jól megy, 2 év alatt már megkeres belőle havi 400000-et.
2014. nov. 20. 18:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Megírnád nekem privátban, az oldal nevét? én is kipróbálnám az online pókert :)
2014. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bumbi02 ***** válasza:
Hát, ha a póker szerencsejáték lenne, úgy ahogy azt itt sokan írjátok, akkor a világbajnokságon nem lennének ott mindig ugyanazok az arcok..: ) Nagyjából 10-20% százalékban szerencse. A többi stratégia és emberismeret. Amit elbuksz azon a 10-20% szerencsén, azt visszahozhatod többszörösen is azzal, hogy jól játszol.
2014. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hosszú távon köze nincs a szerencséhez. Aki ebből él az nem teszi fel mindenét. Szigorú szabályokat követ és többet tanul, mint játszik. Én tisztelem őket, sok idő kell mire valakiből fix nyerő lesz és rengeteg tanulás.
2014. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!