Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a fodrászna...

Hogyan mondjam meg a fodrásznak hogy nem tetszik a haj amit csinált?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de elbsztad a hajam, többet nem jövök - és lelépsz.
2014. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerinted ez fej,amit nekem csináltál köcög fodrász?
2014. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt ott helyben kellett volna megmondani. Tőlem a fodrász mindig megkérdezi, hogy jó így? Ott még van lehetőségem azt mondani, hogy nem igazán, kérlek itt meg ott még igazítsd meg. De én közben is megszoktam kérdezni, hogy "figyi, régóta csattog az olló, nem lesz sok?". Nem hiszem, hogy ott nem vetted észre, hogy nem az alakul, amit szeretnél.
2014. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit rontott el rajta - van, amelyik esetben lehet javítani és van, amelyik esetben nem ( például ha túl sokat vágott a haj hosszából ).


Egyébként minden esetben mond meg mi a probléma és legalább a jövőre nézve használható információ lesz ( amennyiben lesz következő alkalom ).

2014. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A széket hajintsd bele a tükörbe.
2014. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha nem vagy elégedett a munkáival, ne járj hozzá.

nekem egyszer a fodrász felül hidrogénszőke, alul naranacssárga hajat alkotott. próbált vele viccelődni, hogy most amúgy is ombre a divat... hát adtam neki egy kis összeget, és távoztam. azóta a szalonja felé se nézek.

2014. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy b..dmeg te fizetsz, te alkalmazod őt, akkor te mondod meg, mit csináljon és ha nem vagy megelégedve vele, akkor azonnal mondd meg neki, hogy javítsa ki. Te vagy az úr, a megrendelő, ő belőled él. Nehogy már a lekvár tegye el a nagymamát !
2014. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjad neki hogy leginkább szarni lehetne a munkájára.
2014. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:D
2014. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kevesebb gyűlölettel és több mondanivalóval nem csak azt éred el, hogy idegbetegnek fog nézni, hanem meg fogja hallgatni, amit mondasz neki.


Tudja, ez a frizura nekem egyáltalán nem tetszik. Sőt, kifejezetten taszít. Ki lehet hozni belőle még valamit, vagy inkább keressek mást legközelebb?

2014. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!