Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól döntöttem? Többit lent...

Jól döntöttem? Többit lent leírom.

Figyelt kérdés
Munkahelyen beszélgettem egy új lánnyal, nem sokat 20percet kb mivel nem ugyanazon a részen vagyunk, bemutatkoztunk egymásnak, beszélgettünk, hogy-hogy kerültünk pont ide.:D(gyakorlat), mondta, hogy örült hogy megismerhetett, mivel tetszik nekem a lány, de csak 2hetente van gyakorlat, és nem is ugyanazon a részen dolgozunk, szóval nem is találkoznánk minden nap, ha igen akkor is ilyen 10-15percet tudnánk beszélni, ezért bejelöltem fb-n, hogy ott beszélgessünk. Aztán leírtam neki miért is jelöltem be.Persze nem azt írtam, hogy bejön, csak h szimpi volt és szeretném jobban megismerni. Tegnap írtam rá, de nem válaszolt, fb szerint nem is látta az üzit, viszont telóról fent volt(bár lehet csak szar a fb chat. Vagy leszar magasról, vagy tényleg nem olvasta még el szerintetek?:D 19/f

2014. nov. 19. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát most mondhatnám a sok álszent dumát, de szerintem leszar magasról.
2014. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Jól csináltad.


És azt is hogy nem mondtad meg neki hogy tetszik, ez nem olyan dolog amit az orrára kell kötni.


Lazíts egy kicsit és ne aggódj biztos hogy meg fogja nézni.


Nekem is volt már ilyen hogy azt mutatja a fész hogy valaki egész nap fent van telóról de ez marhaság.


Sok sikert a csajhoz

2014. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

nekem a fb néha 10 perces késéssel irja az üzit

majd válaszol(ha akr

2014. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szokásosan szoktak jönni a kifogások, hogy biztos dolga volt, nem ért rá megnézni stb stb. bla bla... De valószínű leszar.

De azért reméljük, hogy abba az 1% ba tartozik akinek éppen tényleg dolga volt, nem volt fent stb.

2014. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy leszar, de bent meg kedves volt, és nem úgy látszott rajta mint aki azt gondolná, hogy mikor takarodsz már el innen mert nem bírom a képedet, az üzenttel kapcsolatban meg, ráment az üzikre ott látja kiírt, aztán látta hogy én írtam ezért el se olvassa?:D
2014. nov. 19. 18:46
 6/20 anonim válasza:
Ö vissza igazolt am??
2014. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Persze, ha nem igazolt volna akkor nem is írnék rá:)
2014. nov. 19. 18:50
 8/20 anonim ***** válasza:
Őszintén, néha én olvasatlannak jelölök be 1-2 üzenetet, ha valami olyat írnak nekem, amit alaposan át kell gondolnom. Persze egyáltalán nem biztos, hogy látta is mi van.
2014. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De ha elolvasod, és olasatlannak jelölöd akkor is kiírja, hogy látta. Szóval nem vágom:S Mindegy, jövőhéten gyakorlat remélem összefutok vele..
2014. nov. 19. 18:55
 10/20 anonim ***** válasza:

Figyu, nem kell bele látni ilyen-olyan dolgokat, hogy miét nem írt.

Légy türelemmel :)

2014. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!