Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A korombeli srácok, esetleg...

A korombeli srácok, esetleg kicsit idősebbek mért csak a szexet akarják? 17 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Van még olyan, aki nem csak erre vágyik?
2014. nov. 22. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez tőled is függ, ha olyan vagy akkor azt akarják persze:D De amúgy én nem vagyok olyan, bár ezt eddig nem hitte el senki sem.:D 19 vagyok amúgy.
2014. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen legyek? Szerintem több vagyok annál, hogy csak erre kelljek valakinek.
2014. nov. 22. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor ahoz tartsd magad.
2014. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ne olyan, nem tudom most milyen vagy x)
2014. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Inkább a fiúk viselkedésén kéne változtatni, őket kéne megzabolázni, nem? -.-

Miért szegény csaj "tartóztassa" magát, miért ő igazodjon?

2014. nov. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van olyan. Rossz helyen vagy, ha nem látsz egyet sem magad körül. Persze mindig szexet is akarnak, de aki normális, annál nem ez az elsődleges.
2014. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rossz körököben mozogsz akkor. Aki csak a szexet akarja, azt úgyis észreveszed. Ha te nem akarod, akkor ennyi. A legfontosabb, hogy te tudd kivel és mikor akarsz szexelni. Ennyi évesen szerintem a legtöbb fiúnak úgyis az jár a fejében, hogy megfektessen egy csajt.
2014. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt a hormonok hajtják őket, erősebben, mint később, mert ilyenkor több tesztoszteron termelődik. Másrészt nemrég jutottak csak szexhez, és még új dolog nekik, minden másról megfeledkezve élvezik, és keresik. Lehet, hogy éretlenek is egy kapcsolathoz még sokan közülük. Akkor meg minek akarják, ha még nem való nekik? Biztos van olyan, aki nem erre vágyik, csak mondjuk ő meg nem elég helyes Neked. Mi úgy működünk, Te meg így működtök, nincs mindig "egyezség". De ha szép vagy, rengeteg jelentkező akad, és lesz majd közte olyan, aki komolyan gondolja, és jóképű is.
2014. nov. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Szerintem több vagyok annál, hogy csak erre kelljek valakinek"


Ha tényleg ilyen vagy, akkor ezt észre is fogják venni. Egyébként nincs olyan pasi, aki nem(csak) erre vágyik, mert az összes erre megy, csak van olyan, aki jóval többet akar. :D

2014. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1.mert a férfiak többsége kortól függetlenül csak szexet akar

2.mert a nők többsége nem is jó másra

3.van aki nem csak erre vágyik, de annak olyat is meg kell adnod, amire még vágyik - erre nem vagy képes.

2014. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!