Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam, aki egyszerűen gyönyörűen szép és már több mint 8 éve szeretem, de most, hogy idősebbek lettünk ő már más körökben mozog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De tényleg, nagyon szép lány és szerintem én sem vagyok annyira csúnya. Most megyünk gimnázium 1. osztályába, de mindketten különböző városba, szerencsére egyikünk sem költözik el. Nagyon, de nagyon szeretem és most, hogy már 15 éves vagyok, egyre nagyobb szerelmet érzek iránta. Többször is bepróbálkoztam nála, de mindig azt mondta, hogy majd talán egyszer. Arra gondolt, hogy elmegyünk gimibe és akkor, vagy talán utána. Én nem bírok várni. Valami módja kell, hogy legyen, hogy belém szeressen. El is tudnám vele képzelni az életemet. A gond: mostanában már másokkal foglalkozik, velem nem próbál; néha másokkal is alakít testi kapcsolatot (gondolok az ölelésre, de másra szerencsére még nem), ami sajnos nekem nem tetszik; olyan emberekkel beszél akik több mint 100 km-re vannak ide a lakhelyünkhöz és csak róluk beszél; és ugyebár az, hogy nem akar velem kapcsolatot alakítani. De még így is egyszerűen ellenállhatatlan. Nem k.rváskodik (az ölelést sem úgy adja, hogy minden előjel nélkül, hanem pl. üdvözlés, valamilyen kedvességet kapott). Néha engem is ölelget, hagyja ha megpuszilom és ez még inkább erősíti a vágyaimat. Néha beszélgetünk, de már nem sokat. És félek ha elmegy, végem lesz. Nos, arra akartam kilyukadni, hogy adjatok valami tanácsot, segítséget, hogy mégis, mi tévő legyek! Nem bírom már ki a nélküle eltöltött napjaimat. Tudom, hogy még csak 15 éves,fiú vagyok, de tényleg, az idők végezetéig együtt lennék vele, komolyan. Kényeztetném, bármit megtennék neki amit csak akar. SEGÍTSETEK!

#lány #szép #társ #idősebb #osztály #gyönyörűen #körökben
2012. jún. 6. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy a szépségén kívül még semmit nem mondtál róla. Se azt hogy okos, se semmi.
2012. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz, bocsi :D. Hát szerintem okos lány, viszont néha hallom róla, hogy meggondolatlan. De csak néha, ami szerintem is igaz :D. Amúgy nagyon jó a baráti viszonyunk. Legjobb barátok, ha mondatom így.
2012. jún. 6. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy el se olvastam végig, de ez már bűzlik a barátzónától. Ha 8 év alatt nem jöttetek össze, és csak azt mondta hogy majd talán, akkor itt sajnos nincs egy csöppnyi esélyed sem tesó. Sajnálom.. ://

20/F

2012. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az a 8 év az elsőtől a nyolcadikig :) persze az első pár év nem volt olyan komoly. De így mostanában (7-8. osztály) keltett bennem erős érzelmeket.
2012. jún. 6. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Miből lesz a lúzer cserebogár...
2012. jún. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Néha beszélgetünk, de már nem sokat." <-> "Legjobb barát"

Nem bántásból vagy ilyesmi, de szerintem ez sajnos kevesebb, mint amit beleképzelsz :( Hidd el tudom, milyen rossz ez, én is átéltem ugyanezeket. Sőt a legelső nagy szerelmemmel ha összefutok néha-néha, még mindig elámulok, milyen jó pasi :) Meg volt még egy, belé már idősebben szerettem, nagyon nehéz volt kiszeretnem belőle. Hasonló volt a helyzet, mint veled. Ezzel csak egy baj van (utólag jöttem rá), ha mi ott akkor összejöttünk volna (vagy ti most), akkor sem lennél benne boldog, akármennyire is azt gondolod, mert folyamatosan meg akarnál felelni a bálványodnak. Annak a valaminek, amit te kialakítottál magadban róla. Én sok év után jöttem erre rá és ma már örülök, hogy nem jöttünk össze, mert valószínűleg sérülten jöttem volna ki abból a párkapcsolatból.

Kitartás, de azért kezd el elfelejteni :/

2012. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, 23/L
2012. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánvélemény: A lányoknál (nőknél) a "talán egyszer" azt jelenti: nem! Nincs más esélyed, mint várni, hogy egyszer az élet talán a Te malmodra hajtja a vizet!( Lehet egy-két év vagy 10-20 is, de van esély!)
2012. szept. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sanyi vagyok 9454 ***** válasza:
Ugyan ezzel a problémával küzdök uzyan ugy nyolc év stb de holnap elmondom neki nem érdekel milessz neked is ezt javaslom mond meg neki hogy nem bírod tovább és hogy egyszerűen bele vagy esve meg hogy csak rá tudsz gondolni :) sok sikert!
2012. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi történt azóta:)?
2013. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!