Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sznob vagyok csak mert nem...

Sznob vagyok csak mert nem akarok gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy mennyire kényeskedő, és beképzelt vagyok, csak mert én nem érzem azt hogy egy gyári munkára lennék predesztinálva, egyszerűen teljesen inkompatibilis a személyiségemmel.
2014. nov. 23. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez attol fugg,h veszhelyzetben vagy e vagy sem, magyarul valaki eltart vagy pedig ez csak amolyan valasztas lenne, es nincsenek kulonosebben anyagi gondjaitok?
2014. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettséged van? Milyen lehetőségeid vannak? Senki sem jókedvében dolgozik gyárban, hanem kényszerből.
2014. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel én is így vagyok kérdező! :)

Én pénteken próbáltam ki , első és utolsó napom volt ott.

2014. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha rá lennél szorulva és nem tartanának el/ki ,akkor szó nélkül mennél bármilyen gyárba. Ez nem sznobság hanem rákényszerülés kérdése. Üres hassal végrahajtók által fenyegetve nem lennél sznob.
2014. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy milyen lehetőségeid vannak. Ha sehova máshova nem vennének fel, én is elmennék gyárba dolgozni, de az biztos, hogy minden más lehetőséget végigpróbálnék előtte. Inkább sütném a mekis hamburgert naphosszat, mint hogy mondjuk egy sajtgyárban csomagoljak.
2014. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Bizonyos határig és esetben nem számítasz sznobnak,inkább ambiciózusnak és céltudatosnak.Persze ez az eset csak akkor áll fennt,amennyiben tanult,piacképes végzettséggel rendelkező egyénként igyekszel boldogulni a nagyvilágban,és nem vagy anyagilag kényszerhelyzetben. Más körülmények között ugyanakkor,amikor úgymond kényszerhelyzetben vagy,és mégis így állsz hozzá a dologhoz,azért a beképzeltség is játszik nem kicsit.Mivel aki akar dolgozni,az fog is,akinek kell a pénz,az meg lejjebb ad néha az igényeiből,legalább átmenetileg.

Persze mint minden,ez is helyzetfüggő,no meg nézőpont kérdése.Én soha nem akartam volna azon a területen dolgozni,ahol jelenleg vagyok,mégis belecseppentem,aztán mostanra eljutottam oda,hogy átlag életszínvonalon elboldogulok,s még aránylag jól is érzem magam.

2014. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Hát ahogy fogalmazol, valószínűleg eltartod a kisújjad orális szex közben. :D
2014. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Érettségim van, jelenleg pedig másodéves vagyok egy 2 éves logisztikai ügyintéző OKJ-s képzésben, de ezután is szeretnék még tanulni valamit. Meg persze nyelvvizsgát is szeretnék angolból és spanyolból! :) De ez egyenlőre még nincs meg, de azon vagyok maximálisan!
2014. nov. 23. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan irányba képezd magad, hogy ne egy gyárban köss ki! Ez nem sznobság. Amúgy egy jó gyárban se rossz jó beosztásban dolgozni.
2014. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
az vagy, de értehto, én dolgoztam gyárban pár hónapot.utáltam !
2014. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!