Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozni akarok! Miért?

Dolgozni akarok! Miért?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok..nagyon unom a sulit olyan fárasztó meg még 5 éven kersztül tanulni..nem akarok..én dolgozni akarok nem egész nap de szeretném már kipróbálni milyen is az..szeretnék pénzt keresi hogy tudja anyukáméknak segíteni is..a nyári munka lehetséges?? és hogyan??

2014. szept. 18. 08:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Most nem iskolában kéne lenned?

Ha fárasztó az iskola, a munka még fárasztóbb lenne, pláne ha kapnál egyáltalán valamilyen munkát. Örülj, hogy tanulhatsz!

2014. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Beteg vagyok me nem mentem.:) nem szeretek bejárni 8 órám van minden nap de vannak olyan napot amikor10-11...egyszerűen nem kéne megengedni hogy 14-15 éves gyarekeknek 10-11 órájuk legyen..
2014. szept. 18. 08:47
 3/21 A kérdező kommentje:
ma*
2014. szept. 18. 08:48
 4/21 anonim ***** válasza:

Végezhetsz közben diákmunkát, de elég fárasztó lesz!

Lehet hét közben (hajnalban vagy este) és hét végén is.

2014. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Majd nyáron dolgozz, ha szünet lesz. Most max. hétvégére kereshetsz valami munkát.

Egyébként ne akarj dolgozni, hidd el ezerszer fárasztóbb, mint a suli. Sőt, most minél kevésbé és kevesebbet tanulsz, később annál szarabb munkád lesz.

2014. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egy pár év múlva visszasírod majd az iskolás korszakot. Ha egy kis időt eltöltessz munkával, azt is ugyan úgy meg fogod unni, mint a sulit. Amikor a huszadik ugyan olyan papírt töltöd ki egy nap, vagy egy munkafolyamatot csinálod ezredjére, vagy ha már leszakad a kezed az emelgetéstől, a lábad a sok állástól, akkor azon fogsz gondolkozni, hogy milyen jó volt egész nap egy padban ülni.
2014. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Figyi 19 vagyok (fiú) , en dolgozom, enis ilyen voltam, mindig is utaltam a sulit, mert szó mi szó, sz*r az egesz, jelenleg dolgozom, es igen neha azert a munka se a legjobb, bar a sulinal minden jobb, gyotrelmek kozott, de kijartam, mert vegzetseg nelkul sehol se kapsz mamar munkat.. Es az erettsegi a minimum..
2014. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
értem és tudom hogy a munka se lehet könnyebb de bitzos vannak olyan munkák hogy 4-6 órát kell dolgozni vagy olya is hogy jofejek a munkatársak és így sokkal elviselhetőbb..meg nem szeretnék én 12-13órákat dolgozni hogy alig kapjak fizetést...
2014. szept. 18. 09:42
 9/21 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, 4-6 órás munkáért fele, kétharmada bér jár. Több lesz a rezsid, mint a kereseted. Tanulj inkább, jobban jársz.
2014. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Olyan munka is van, ahol napi 1 órát kell dolgozni, csak oda millió emberből bekerül egy.
2014. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!