Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megérthető ha nem szeretem,...

Megérthető ha nem szeretem, hogy hozzám érnek?

Figyelt kérdés

Akár családtag, akár kisgyerek a családban. Tartós párkapcsolatom nincs, viszont nem vagyok aszexuális. Egyszerűen szeretem én kiválasztani ki érhet hozzám és csak pár embernek engedem meg.

23l


2014. nov. 23. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Számomra fura. Idegentől nem szeretném és nem is tűröm el, de az, hogy a családból egy kisgyerek ne érhessen hozzám, azt nem tudom elképzelni. De lehet majd "kinövöd" :D
2014. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Érthető, sőt, természetes. Mindenkinek van egy intim zónája, ahova nem enged be akárkit, és ennek kiterjedése ugyanúgy egyénfüggő, mint bármely más személyiségvonásunk.
2014. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Én még anyummal sem erintkezek. Pedig jó a kapcsolatunk. Puszi csak szuletésnapon és karácsonykor. De a férjemmel való kapcsolatom teljesen rendben, a két kimondottan ölelős bújós gyerkőcünk tapiját meg végképp imádom.


Állítólag már gyerekként is ilyen különc voltam. A szüleim elfogadás ilyennek, nem erőltetik a kézenfogást, puszilkòzást.

2014. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
A 3. választ szóról szóra én is írhattam volna. Még a két gyerek is stimmel. :-)
2014. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Fura szerzet vagy. Szerintem ez családon belül beteges, keress fel egy pszichológust.
2014. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagyok, és két - három barátnőmön kívül, senki nem érhet hozzám. Velük is közel 1 év alatt alakult ki ez a kapcsolat. Nevelőapámmal élek, ő olyan ölelgetős típus, de én mindig hárítok, egyszerűen a hideg ráz tőle, hogyha valaki hozzám akar érni. Ne!


Az pedig utálom, hogy bemutatkozásra a kézfogás mellé kapok két - három puszit is. :) Nekem ez már túl közvetlen dolog, főleg egy ismeretlentől.

2014. nov. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia,en se nagyon szoktam pusziszkodni fiu ismerôsókkel is csak azzal fogok kezet aki szimpatikus!Fura vagyok en is,tudom,de erdekelne hogy masoknal Ez hogyan es miert van,van kedved beszelgetni erről?
2014. nov. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi kivetnivaló. Mindenki más típus.
2014. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok; van néhány ember, aki a közvetlen közelemben lehet, "tapizhat", akármi, a többiektől viszont elvárok egy tisztes távolságot.
2014. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!