Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretem ahogy beceznek....

Nem szeretem ahogy beceznek. Tikis vagytok igy?

Figyelt kérdés
Veronikanak hivnak es mindenki Veranak becez. Egyik ismerosom azt monta ra hogy csunya a Vera. Volt aki egyszer Roninak hivott

2014. okt. 28. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mercédesz-Merci... A Mercédesz szép név, viszont a Merci az már nem szép becenév hozzá.
2014. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
aha Adrienn vagyok és kiborítanak a sok Adrizással.olyan rövid lesz és olyan izé.
2014. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
"Mink" is. :)
2014. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az egyik baratnomet is Adriennek hivjak
2014. okt. 28. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Én Annamária vagyok és sokszor hívnak Marinak. A falra tudok ettől mászni. A Mari az olyan lekicsinylően hangzik a számomra, nem tudom miért, meg amúgy is a Mária becézése és nem Az Annamáriáé. Az Annamarival még meg tudok barátkozni. Amúgy meg nem értem miért nem lehet kimondani azt, hogy Annamária? Nem tudom megérteni, hogy miért olyan kellemetlen valakit két szótagnál hosszabb néven hívni.
2014. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szandi1993 válasza:
engem Alexandrának hívnak de mindenki Szandinak hív volt hogy egy időben Szaszának hívtak
2014. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát az első gondolatom az volt, hogy bárcsak ilyen gondjaim lennének.


Amúgy a válasz nagyon egyszeru, tegyetek ellene. Ha határozottan megmondjátok, hogy ne így hívjanak titeket, akkor a legtöbb ember elfogadja. (attól függ, hogy hány intelligens ember van a környezetetekben.)

2014. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van! Engem még kislánykoromban szoktatott rá anyukám, hogy ha valaki Esztinek vagy Esztikének hív, akkor mondjam meg neki bátran, hogy engem tessék Eszternek szólítani. Csak a teljes név tetszik neki, a becézése nem, nem akarta, hogy így szólítsanak. Nekem sem nagyon tetszik, ezért a mai napig is szólni szoktam, hogy ne hívjanak így vagy úgy. Senki nem fog ezért megharagudni. :)
2014. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mikis vagyunk....
2014. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Arnold901005 ***** válasza:

Én megvagyok a becézéssel, bár van, amikor már túlkomplikálják és borzalmas "beceneveket" találnak ki nekem. Voltam már Arcsi, meg Noldi :-DDDD Ez utóbbin még most is nagyon nevetek, szerintem szörnyű. Mondjuk ha már itt tartunk, a teljes nevem sem túl szép, de ez a Noldi borzasztó. :-))

Van, akitől elfogadom, ha Arninak hív, de jobban szeretem, ha teljes alakban használják a nevemet.

2014. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!