Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány (nem akarok vele...

;Daniíi kérdése:

Van egy lány (nem akarok vele járni. ). tavaly tök jóban voltunk meg minden idén meg szinte hozzám sem szól, megkérdeztem mi baja, de ő azt állítja semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
konkrétan az osztálytársamról van szó,így sokat vagyunk együtt,és ez elég rossz érzés ....

2012. dec. 12. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt annó gey osztáyltársnőm, aki egyik napról a másikra, egyszer csak már nem állt velem szóba. Ez így ment nagyjából 3 és fél évig, amíg le nem érettségiztünk. Nem tudtam vele mit csinálni. Nem volt hajlandó megmondani mi a baja, pedig előtte jóban voltunk. Egy csomó olyan közös óránk volt, ahol tíznél kevesebben voltunk a csoportban, szóval nehéz volt nem egymáshoz szólni. Én végül nem foglalkoztam vele.
2012. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Talán megbántottad valamivel, talán tetszettél neki és most valaki más, vagy neked tetszik valaki más, de ő téged szeret, vagy eddig nem tetszettél neki és most igen. Vagy csak szimplán gondjai vannak mondjuk otthon, itt-ott, és nem akar róla beszélni.
2012. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene egy lánynak egy fiúval barátkozni? Neki nyilván megvannak a barátnői, akikkel beszélget, meg akikre szüksége van. Miért akarsz vele mindenáron barátkozni? Hogy együtt menjetek műkörmöshöz? :S Keress magadnak barátokat!
2012. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő sem akar veled járni, és azért kerüli a társaságodat, mert nem akarja, hogy tévesen úgy értelmezzed, hogy szerelmi téren érdeklődést tanúsít irántad.


Ill. ha hagyná, hogy túl sokat lógj a nyakán, az esetleg más srácokat visszatartana a közeledéstől.


Egyébként meg, ha őt nem kívánod, akkor miért akarsz rajta lógni?

2012. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a probléma,hogy eddig sokat voltam vele,és most nem szól hozzám.tudja hogy nem akarok vele járni,és ennek ellenére is. de egyébként más fiúkkal együtt van meg jól megvannak..csak azt nem értem miért kezdett el barátkozni velem,ha mostmeg levegőnek néz..mert ő jött oda hozzám,és nem fordítva.
2012. dec. 12. 17:08
 6/6 anonim válasza:

(Attól még, hogy nem akar vele járni, még lehetnek barátok. Ne mondjátok már, hogy nektek nincs ellenkező nemű BARÁTOTOK.)


Ülj le vele és beszéld meg komolyan a dolgot. Egyszerűen menj oda hozzá és vond félre. Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak. Ha tényleg fontos barátja vagy neki, meg fogja érteni. Csak igyekezz olyan hangsúlyban mondani mindezt, hogy ne értse félre a "panaszod."

2012. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!