Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az emberekn...

Miért van az, hogy az embereknek ez a legkényesebb témájuk?

Figyelt kérdés

Sok kollégám, és ismerősöm, és közeli "baráti" körömmel, sok mindent megosztok, és hallok és tapasztalok. De olyan részletekben, hogy ide le sem tudom írni. Ki kivel feküdt le, meg hogy milyen volt, meg nem akarom a részleteket ide írni.

És sok más témával kapcsolatban olyanok, hogy én már kicsit cikinek érzem, és nem értem, hogy miért teregetnek ki ilyen dolgokat.

De amikor csak megközelítőleg szóba kerül a pénz az anyaiak, akkor még a legjobb haverok és barátnők is ős ellenségek lesznek.

Egyik nap én is összekaptam egy kolléganőmmel, és kicsúszott a számon, hogy: "Ha ennyire fontos neked a pénz..." És úgy nekem esett, mintha a férjét vettem volna el tőle, hogy mit képzelek, mi közöm az ő anyagi helyzetéhez!

Miközben a legintimebb szexuális élményeit osztja meg velem nap mint nap.


2014. nov. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már megtanultam hogy , senkinek semmit.

Jobban járok.

2014. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazad van. :)
2014. nov. 24. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
" Miért van az, hogy az embereknek ez a legkényesebb témájuk? " - Mert jelenleg ez a legkényesebb téma. Komolyan. Kivéve azokat, akik a valóságtól való rendkívüli elrugaszkodást élvezik, mindenki más jelentősen érintve van az anyagi helyzettől.
2014. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

20:33 nem értelek.


Most komolyan inkább megosztod egy vad idegennel is, hogy nemrég hogy élveztél el a pároddal (már bocsánat a kifejezésért) meg hogy mekkora a szerszáma, meg ekkor és akkor mit csinálsz, és hogy érzel, de ha ugyanaz az illető rákérdez, hogy honnan volt pénzed pl. egy 3D-s TV-re akkor leordítod a fejét, hogy mi köze hozzá?

2014. nov. 24. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 - Én nem ezt írtam. Elmagyaráztam neked, hogy miért kényes téma az anyagi helyzet.
2014. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tv ről volt szó?

Kinek mi a fontos, arra költ. Valaki 200 ezres biciklit vesz, más 200 ezres tvt, a harmadik meg elkirándulja.

Meg ki tudja mióta gyűjtöget rá.

Nem tudom milyen volt a beszélgetés, de el tudom képzelni hogy megsértődjön rád.

2014. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!