Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le azt, aki...

Miért nézik le azt, aki egyetem mellett dolgozik?

Figyelt kérdés
Részmunkaidős munkahelyem van egy saját irodában. A munkaidőm pár órás, ezért van időm egyetemre is járni, viszont nagyon keveset keresek. Mégis úgy érzem, hogy lenéznek és magyarázkodnom kell ez miatt. Ti mit gondoltok erről?
2014. nov. 24. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
En teged azert nezlek le, mert apad aladrakta az irodat.
2014. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 horbeni ***** válasza:
100%

ez a "lenézéses" dolog szerintem semmilyen módon nem jó.

Miből gondolod, hogy lenéznek?

Egyetem mellett szerintem nagyon helyes dolgozni, és ha édesapád tud munkát biztosítani, az külön előny, sztem becsüld meg

2014. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, apám nem áll mögöttem. Az emberek inkább azt mondják, hogy szégyen 60 000 forintért dolgozni félmunkaidőt.
2014. nov. 24. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal életszerűbb, hogy a tanulás mellett még dolgozol is, pénzt keresel, meglátod: előnyben leszel pár év múlva, egyetem mellett én is dolgoztam, majd az egyetem után nem csak diplomám hanem 4 éves szakmai tapasztalatom is volt, így abszolút hasznos, és csatlakozok az előttem szólóhoz, becsüld meg, akik meg lenéznek azokkal meg nem kell foglalkozni!
2014. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem néz le senki vagy ha igen nem igazán értem. Sokan pl főiskola, egyetem mellett tescoznak, mint diákmunka. Én sem nézem le őket, mert néha én is elszoktam menni éjszakára árut feltölteni. Bár nappalra nem mennék, mert tényleg van rá sansz, hogy lenézik az embert, de nem hinném, hogy van abban bármi lenézni való, ha valaki egy irodában dolgozik. Sőt....
2014. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!